گوگل پیکسل بادز پرو را با قیمت 200 دلار معرفی کرد
پنج‌شنبه 22 اردیبهشت 1401
موبايل
گوگل سرانجام Pixel Buds Pro را معرفی کرد، نسخه پریمیوم ایربادهای داخل گوشی بی سیم که قیمت آنها 199.99 دلار است.
Pixel Buds Pro اولین جفت Pixel Buds است که از حذف فعال نویز پشتیبانی می کند. این هدفون ها دارای یک پردازنده صوتی 6 هسته ای سفارشی هستند و از الگوریتم های سفارشی برای حذف نویز استفاده می کنند. آنها همچنین از ویژگی به نام Silent Seal برای تطبیق با شکل گوش شما استفاده می کنند تا میزان حذف نویز را به حداکثر برسانند.
هدفون ها دارای یک درایور 11 میلی متری با طراحی سفارشی هستند. Volume EQ به طور خودکار تنظیم صدا را بر اساس سطح صدا تنظیم می کند. یک EQ 5 باند به شما امکان می‌دهد صدا را مطابق میل خود سفارشی کنید.
مانند بسیاری از هدفون های دیگر، Pixel Buds Pro دارای حالت شفافیت است. این به صدای محیط اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به بیرون آوردن هدفون، نشانه‌های صوتی مهم را از دست ندهید.
این هدفون ها دارای سنسور فشار در داخل خود هستند. گوگل ادعا می کند که آنها به طور فعال فشار داخل گوش شما را اندازه گیری می کنند تا هدفون های هدفون بتوانند آنها را کاهش دهند تا راحت باشند، اگرچه دقیقاً نحوه رسیدن به این امر ناشناخته است.
Pixel Buds Pro نیز در اواخر سال به‌روزرسانی دریافت می‌کند که پشتیبانی صوتی فضایی را فعال می‌کند. هنگام تماشای محتوای صوتی فضایی در تلفن‌های سازگار Pixel، کاربران می‌توانند جلوه صدای فراگیر را تجربه کنند.
سایر ویژگی‌ها عبارتند از میکروفون‌های شکل‌دهنده پرتو، شتاب‌سنج صوتی، پوشش‌های توری ضد باد، اتصال چند نقطه‌ای، کنترل‌های لمسی، و پشتیبانی هندزفری دستیار Google با ترجمه بلادرنگ. این هدفون دارای IPX4 مقاومت در برابر آب است و بدنه آن IPX2 است.
عمر باتری پیکسل بادز پرو 7 ساعت با ANC و 11 ساعت بدون ANC است. با کیس، در مجموع 20 ساعت با ANC و 31 ساعت بدون ANC دریافت می کنید. این کیس از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند.
Pixel Buds Pro در چهار رنگ مرجانی، لیمویی، مه‌آلود و زغالی عرضه خواهد شد. آنها از 21 جولای به صورت آنلاین به فروش خواهند رسید.

نظرات کاربران در مورد گوگل پیکسل بادز پرو را با قیمت 200 دلار معرفی کرد


* الزامی
* الزامی