رسمی: فیلیپ کوتینیو به بارسلونا پیوست
شنبه 16 دی 1396
رسانه
فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و 26 ساله لیورپول رسما به باشگاه بارسلونا ملحق شد.
ه گزارش "ورزش سه"، باشگاه بارسلونا اعلام کرد انتقال فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول به بارسلونا رسمی شده و این بازیکن حالا رسما بازیکن جدید بارسا محسوب می شود. ستاره برزیلی و سابق لیورپول عصر امروز با پروازی از بندر لیورپول راهی بارسلون شد و نهایتا باشگاه بارسلونا رسما خبر عقد قرارداد با این بازیکن را منتشر کرد.
رقم انتقال کوتینیو گرچه رسمی نیست اما طبق اخبار غیررسمی 160 (120+40 میلیون یورو) میلیون یورو خواهد بود و بدین ترتیب او بعد از نیمار و کیلیان امباپه، تبدیل به سومین بازیکن گرانقیمت تاریخ فوتبال شده است. بند فسخ قرارداد این ستاره برزیلی نیز 400 میلیون یورو اعلام شده است.
بلوگرانا در تابستان امسال نیز تلاش زیادی برای جذب کوتینیو داشت و حتی تا آستانه جذب او نیز پیش رفت اما در نهایت مدیران لیورپول مجوز این انتقال را صادر نکردند تا این پروسه در زمستان نهایی شود.
کوتینیو به علت حضور در لیگ قهرمانان با لباس لیورپول قادر به شرکت در این بازی ها در فصل جاری برای بارسا نیست اما به دلیل اخباری که در مورد تمایل رئال مادرید و پاری سن ژرمن به جذب این بازیکن منتشر شده، مدیران بارسا ترجیح دادند در همین زمستان کار انتقال او را نهایی سازند.

نظرات کاربران در مورد رسمی: فیلیپ کوتینیو به بارسلونا پیوست


* الزامی
* الزامی