آناتومی واکنش فضایی دخیا (عکس)
سه‌شنبه 27 مهر 1395
رسانه
داوید دخیا، دروازه بان اسپانیایی منچستریونایتد، با دو سیو فوق العاده در نیمه دوم دیدارمقابل لیورپول، نقش زیادی در کسب تساوی بدون گل تیمش داشت.
به گزارش "ورزش سه"، ابتدا در دقیقه 59، ضربه امره جان در داخل محوطه جریمه را دخیا با یک واکنش سریع برگشت داد تا دروازه شیاطین سرخ در این دیدار بسته بماند.


اما شاهکار او در دقیقه 71 رقم خورد؛ زمانی که شوت ناگهانی کوتینیو از پشت محوطه جریمه، می رفت تا به طاق دروازه شیاطین سرخ بچسبد؛ اما دخیا با یک شیرجه عالی و دفع توپ با دست مخالف، شب خوبش را تکمیل کرد.


براساس آنالیز دیلی میل، این شوت که با سرعت 57.8 مایل بر ساعت به سمت دروازه منچستریونایتد رفت، تنها 1.1 ثانیه بعد از شلیک به دخیا رسید؛ اما او با شیرجه ای به طول 2.4 متر، توپ را در فاصله 2.1 متری از زمین دفع کرد.
دخیا بار دیگر نشان داد که اعتماد فرگوسن در اولین فصل های حضورش در الدتر افورد بی دلیل نبوده است. او در یکی، دو فصل اول حضور در یونایتد با انتقادهای زیادی روبه رو شده بود؛ اما فرگوسن هرگز پشت او را خالی نکرد تا دخیا در چند فصل اخیر به بهترین بازیکن شیاطین سرخ تبدیل شود؛ در فصولی که این تیم از روزهای اوج فاصله گرفته، بدون داشتن دروازه بانی در اندازه های دخیا، شرایط می توانست برای این تیم دشوارتر هم بشود.


نظرات کاربران در مورد آناتومی واکنش فضایی دخیا (عکس)


* الزامی
* الزامی