شماتیک طراحی و مشخصات شارژ سامسونگ گلکسی A05s رونمایی شد

سه‌شنبه 7 شهریور 1402
موبايل
بعد از ورود گلکسی A04 و A04s حال نوبت گلکسی A05 و A05s می‌باشد. سری ارزان قیمت سامسونگ در راه بازار
بعد از ورود گلکسی A04 و A04s به بازار در اکتبر و سپتامبر سال گذشته، حال تقریبا زمان پدیدار شدن گلکسی A05 و A05s می‌باشد. دقیقا به همین دلیل است که این دو سر از بسیاری از آژانس‌های صدور گواهینامه‌های مختلف در سراسر جهان در آورده‌اند و البته همین اخیرا بود که A05s توسط کمیسیون اطلاعات و ارتباطات فدرال آمریکا تایید نهایی را گرفت.

لیستی که تصویر آن منتشر شده است چیز زیادی را درباره این سری از گوشی فاش نمی‌کند، اما نمایی از پشت گلکسی A05s و قابلیت های شارژ آن را به نمایش می‌گذارد.  به نظر می‌رسد A05s با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی و پشتیبانی از شارژ 25 واتی وارد بازار می‌شود.  این یک پیشرفت جالب است زیرا اگرچه گلکسی A04s دارای باتری بزرگتر 5000 میلی آمپر ساعتی بود اما از شارژ 15 واتی کندتر پشتیبانی می‌کرد. ما این اطلاعات را غنیمت می‌شماریم زیرا باتری های 5000 میلی آمپر ساعتی چند سالی است که برای گوشی‌های هوشمند تبدیل به یک استاندارد شده است، بنابراین داشتن این اطلاعات و تصور اینکه سامسونگ یک بسته ضعیف‌تر را در سری ارزان قیمت خود قرار دهد کمی دشوار است.
اگر کمی به شماتیک آن توجه کنید، متوجه تغییر در طراحی پشت آن می‌شوید که تنها یک حلقه دوربین دارد. به نظر می‌رسد این دوربین به اندازه کافی بزرگ باشد تا دو سنسور را در خود جای دهد.  اگرچه، گلکسی A04s دارای سه دوربین پشتی می‌باشد.

نظرات کاربران در مورد شماتیک طراحی و مشخصات شارژ سامسونگ گلکسی A05s رونمایی شد


* الزامی
* الزامی