سامسونگ گلکسی S24 اولترا با صفحه نمایش ارتقا یافته و دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی به بازار می‌آید

یک‌شنبه 29 مرداد 1402
موبايل
امیدواریم در ماه‌های آینده اخبار دقیق‌تری در مورد آن بشنویم
هفته گذشته، کارشناس آیس یونیورس گفت که سامسونگ گلکسی S24 اولترا سال آینده دارای یک دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی 3x خواهد بود که اکنون ادعا می‌شود از سنسور 1/2.52 اینچی استفاده می‌کند.

با بهره‌گیری از این سنسور، سامسونگ کیفیت تصویر با زوم 5 برابری خواهد داشت و به همین دلیل شایعاتی مبنی بر جایگزینی دوربین تله فوتو با زوم 3 برابری گلکسی S23 اولترا با دوربین تله فوتو با زوم 5 برابری در S24 اولترا منتشر شده است.
هرچند که سامسونگ در حال ارتقاء از واحد تله فوتو 10 مگاپیکسلی x3 است، اما آیس یونیورس می‌گوید که این برند کره‌ای همچنان به استفاده از دوربین پریسکوپ 10 مگاپیکسلی با زوم 10برابری مورد استفاده در S23 اولترا ادامه خواهد داد، همچنین دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی و دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی که تغییری نخواهند کرد. مشخص نیست که آیا سامسونگ مجددا از دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض S23  اولترا در S24  اولترا نیز استفاده خواهد کرد یا خیر.

علاوه بر افشای جزئیات دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا، آیس یونیورس ادعا کرد که اس 24 اولترا با صفحه نمایش ارتقا یافته عرضه خواهد شد اما به جزئیات آن اشاره نکرد. امیدواریم در ماه‌های آینده اخبار دقیق‌تری در مورد آن بشنویم.

نظرات کاربران در مورد سامسونگ گلکسی S24 اولترا با صفحه نمایش ارتقا یافته و دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی به بازار می‌آید


* الزامی
* الزامی