معرفی Mix Fold 3 شیائومی در 14 آگوست
شنبه 21 مرداد 1402
موبايل
Mix Fold 3 انحصاری فقط برای چین عرضه می‌شود و متاسفانه عرضه بین‌المللی نخواهد شد

پس از ماه‌ها شایعات و چند تیزر، شیائومی آماده می‌شود در دوشنبه 14 آگوست، گوشی تاشو Mix Fold 3 خود را معرفی کند. پرده‌برداری از این دستگاه را مدیر عامل شیائومی، لی جون انجام می‌دهد. وی همچنین در این روز رویداد نشست سالانه خود را نیز برگزار می‌کند که از ساعت 19 به وقت پکن (11 صبح به وقت جهانی) آغاز می‌شود. شیائومی طبق گفته آقای لی جون قصد دارد به همراه این گوشی از یک "پرچمدار همه فن حریف بی نقص و عیب" پرده بردارد. علاوه بر این شیائومی در پوستر تبلیغاتی خود این دستگاه را با عنوان "MixFold 3 استانداردی جدید برای نمایشگرهای تاشو" توصیف کرد.

لی جون در یک پست جداگانه در شبکه اجتماعی Weibo، درباره روند توسعه Mix Fold 3 توضیح داد که مهندسین شیائومی مجبور به بازسازی ساختار دستگاه و صفحه نمایش تاشو آن شدند. شیائومی همچنین یک ویدیو از تیزر رسمی آن به اشتراک گذاشت که در آن روی اصلاحات اعمالی در طراحی دوباره Mix Fold 3 تاکید شده است.

نشانه‌هایی از یک مکانیزم جدید برای لولای گوشی وجود دارد. پوستر تیزر، چهار دوربین را در پشت گوشی نشان می‌دهد که توسط لایکا تنظیم شده است و در واقع روی آن برند لایکا نیز خورده است. دوربین‌های این گوشی همچنین دارای لنز پریسکوپ می‌باشند.

متأسفانه، شایعات حاکی از آن است که انتظار می‌رود عرضه Mix Fold 3 انحصاری فقط برای چین باقی بماند و هیچ وقت شاهد عرضه بین المللی آن نباشیم.


نظرات کاربران در مورد معرفی Mix Fold 3 شیائومی در 14 آگوست


* الزامی
* الزامی