ویژگی‌های کلیدی Google Pixel Watch 2 منتشر شد،
یک‌شنبه 15 مرداد 1402
موبايل
306 میلی آمپر ساعت در مقابل 294 میلی آمپر ساعت بهبود قابل توجه در یک نسل ارتقا

Google Pixel Watch که اکتبر گذشته معرفی شد، دارای پردازنده Exynos 9110 SoC بود. با این حال، چند ماه پیش، شنیده شد که پیکسل واچ 2 اگزینوس را دور خواهد انداخت و از چیپست سری اسنپدراگون W5 بهره خواهد برد. هر چند مشخص نیست که کدام یک، W5 یا W5+ نسل 1 SoC. اما اگر به Android Authority اعتماد شود، نسل دوم پیکسل واچ با بهره بردن از پلتفرم Snapdragon W5 Gen 1 ارتقا قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.


تراشه جدید باید راندمان Google Pixel Watch 2 را بهبود ببخشد. همچنین باتری این مدل نسبت به مدل قبلی آن کمی بزرگتر شده است (306 میلی آمپر ساعت در مقابل 294 میلی آمپر ساعت)، پس احتمالا عمر باتری آن نسبت به نسل اول پیکسل واچ نیز بهبود خواهد یافت.


این نشریه همچنین ادعا می‌کند که Google Pixel Watch 2 مانند مدل قبلی خود حاشیه‌های مشکی بزرگی خواهد داشت، اما این ساعت هوشمند دارای صفحه نمایش OLED 1.2 اینچی دایره‌ای با وضوح 384x384 پیکسل است که به جای 


BOE از صفحه نمایش سامسونگ ساخته شده است.
علاوه بر این، سیستم عامل Wear OS 4 که مبتنی بر Android 13 است همراه با تم پویا و پشتیبانی از به‌روزرسانی‌های یکپارچه بر روی Google Pixel Watch 2 قابل اجرا می‌باشد، که التبه برای اولین بار در یک ساعت هوشمند مشاهده می‌شود. Pixel Watch 2 همچنین دارای باند فوق گسترده (UWB) خواهد بود که به Pixel Watch 2 کمک می‌کند تا برای جست و جو و یافتن دقیق دستگاه، باز کردن قفل خودرو با استفاده از کلید دیجیتال خودرو و انتقال بی‌وقفه و یکپارچه داده‌های چند رسانه‌ای به تبلت پیکسل متصل به ساعت مورد استفاده قرار گیرد. یا شاید در آینده بتوان از تکنولوژی UWB در بلندگوها بهره برد.


منبع این خبر برای پی بردن به کیفیت صفحه نمایش این ساعت همچنین نمونه انیمیشنی را که درGoogle Pixel Watch 2 قابل اجرا می‌باشد را به اشتراک گذاشت که شما می توانید با مراجعه به منبع خبر آن را  تماشا کنید.

Pixel Watch سال گذشته در هند عرضه نشد، اما از آنجایی که برچسب‌های الکترونیکی نظارتی برای مدل‌های پیکسل واچ 2 (یعنی G4TSL، GC3G8، GD2WG) اکنون شامل یک ورودی برای اداره استانداردهای هند (BIS) نیز می‌باشند، امسال دیگر با این مشکل رو به رو نخواهد بود و هند نیز مقصد این محصول گوگل خواهد بود. باید دید که آیا گوگل عرضه ساعت‌های هوشمند خود را در دیگر کشورها نیز گسترش خواهد داد یا خیر.
مشاهده لیست قیمت بروز انواع ساعت هوشمند در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد ویژگی‌های کلیدی Google Pixel Watch 2 منتشر شد،


* الزامی
* الزامی