آیا AirPods Pro 2 دارای حسگر ضربان قلب خواهد بود ؟؟
سه‌شنبه 14 تیر 1401
موبايل
پیش از این اخباری منتشر شده بود که ایرپاد پرو نسل 2 بعدی اپل ممکن است دارای سنسورهای ضربان قلب و دمای بدن داخلی باشد،

حسگرهای سلامت به طور مداوم در حال تکامل هستند و در محصولات مختلف از تلفن های هوشمند گرفته تا ساعت های هوشمند و اخیراً هدفون های بی سیم ظاهر می شوند. شایعه ای نسبتاً اخیر نشان می دهد که AirPods Pro 2 بعدی اپل ممکن است دارای سنسورهای ضربان قلب و دمای بدن داخلی باشد، اما اکنون مارک گورمن از بلومبرگ در حال مقابله با این ادعاها است. گورمن تأیید می‌کند که اپل احتمالاً هر دو سنسور سلامت را به صورت داخلی روی نمونه‌های اولیه AirPods آزمایش می‌کند، اما هیچ کدام از این ویژگی‌ها آماده راه‌یابی به نسخه‌های مصرف‌کننده در سال ۲۰۲۲ نیستند.

در اخبار مرتبط، گورمن مطمئن است که اپل واچ سری 8 نظارت بر دمای بدن را به همراه خواهد داشت. این ویژگی در حال حاضر تحت آزمایش داخلی است و به احتمال زیاد راه خود را به تمام مدل‌های ساعت سری 8 باز می‌کند. گورمن همچنین شایعات مربوط به یک ساعت سرسخت سری 8 را تأیید می کند که برای ورزشکاران ورزش های شدید طراحی شده است.
علاوه بر این، Ross Young از DSCC مشخص می‌کند که نمایشگر Watch Series 8 به صورت مورب 1.99 اینچ خواهد بود که از پنل 1.9 اینچی نسخه 45 میلی‌متری سری 7 بزرگتر است.

نظرات کاربران در مورد آیا AirPods Pro 2 دارای حسگر ضربان قلب خواهد بود ؟؟


* الزامی
* الزامی