ساعت جدید گلکسی واچ 5 پرو سامسونگ دارای قاب چرخان نخواهد بود
چهارشنبه 11 خرداد 1401
موبايل
Leakster می گوید که Samsung Galaxy Watch5 Pro دارای قاب چرخشی نخواهد بود
طبق اطلاعات فاش شده، سامسونگ در حال کار بر روی سه مدل ساعت هوشمند برای نسل گلکسی واچ 5 است که نام‌های رمز آنها Heart-S، Heart-L و Heart-Pro است. همانطور که ممکن است تصور کنید، اینها احتمالاً به اندازه های 40 میلی متری و 44 میلی متری یک مدل پایه  به همراه یک مدل پرو اشاره دارند. اما این بار بدون نسخه کلاسیک.
آیا این بدان معناست که قاب چرخشی وجود ندارد؟ فقط Watch 4 Classic آن را داشت، وانیل نداشت. همیشه این امید وجود داشت که مدل جدید گلکسی واچ 5 پرو به این سبک ادامه دهد، اما افشاگر Ice Universe این امید را خاموش کرد.
برخی از ساعت های قبلی سامسونگ سعی کردند این ویژگی سخت افزاری را با صفحه نمایش لمسی تقلید کنند، اما هرگز به خوبی کار نکرد. قاب چرخان تاثیری بر ضد آب بودن یا دوام ساعت نداشت و یک ویژگی منحصر به فرد در بازار ساعت های هوشمند بود، بنابراین مشخص نیست چرا سامسونگ می خواهد آن را حذف کند.
در مورد Samsung Galaxy Watch5 Pro چیزهای زیادی شنیده ایم. بدنه تیتانیومی و شیشه یاقوت کبود، باتری بزرگ 572 میلی آمپر ساعتی، احتمالاً دماسنج و غیره خواهد داشت. اما هیچ چیز در مورد قاب و ما امیدوار بودیم که هیچ خبر خوبی در آن جبهه نیست. افسوس که ممکن است اینطور نباشد.
سری Galaxy Watch 4  در کنار تاشوهای جدید سامسونگ در سال گذشته معرفی شد، امسال نیز احتمالاً همینطور خواهد بود، یعنی اوایل ماه اوت عرضه خواهد شد.

نظرات کاربران در مورد ساعت جدید گلکسی واچ 5 پرو سامسونگ دارای قاب چرخان نخواهد بود


* الزامی
* الزامی