رندری از طراحی گوشی جدید شیائومی 12 مینی منتشر شد

پنج‌شنبه 14 بهمن 1400
موبايل
شیائومی به احتمال زیاد خود را برای معرفی گوشی کامپیکت جدیدی آماده میکند
شیائومی با ارائه گوشی های هوشمند بسیار کوچکی مانند شیائومی 12 و شیائومی 12 ایکس سهم خود را افزایش داده است، اما آخرین رندرهای مرتبط با شیائومی 12 مینی نشان می دهد که گوشی هوشمند پرچمدار بعدی این شرکت ممکن است بسیار کوچکتر باشد. اگرچه سوالاتی در مورد صحت رندر وجود دارد، اما اگر قرار باشد تصاویر را بررسی کنیم، می‌توانیم شیائومی 12 مینی را با تنظیمات سه دوربین برای دوربین اصلی ببینیم.

اگرچه Xiaomi 12 و Xiaomi 12X در حال حاضر فقط در چین در دسترس هستند، رندر جدید همچنان در خارج از چین مورد توجه است، زیرا برخی از مدل های مینی می توانند در بازار جهانی جای بگیرند. هر دو شیائومی 12 و 12 ایکس دارای صفحه نمایش 6.28 اینچی هستند که در مقایسه با برخی از مدل های کوچک اپل، سامسونگ و سایر OEM ها هنوز نسبتاً بزرگ است. اپل آیفون 12 مینی دارای صفحه نمایش 5.4 اینچی است، حتی اگر یک گوشی هوشمند پرچمدار باشد.
ظاهراً، شیائومی در مرحله پیشرفته ای در توسعه مدل پرچمدار مینی است که زیر سری 12 خواهد بود. طبق گزارش ها، این شرکت طراحی این مدل را نهایی کرده است و این محتوای رندر توسط مشاور @Shadow_Leak بود. حدس زده می شود که شیائومی 12 مینی جدید می تواند صفحه نمایش زیر 6 اینچ داشته باشد، اما هیچ راهی برای اطمینان از صحت رندر منتشر شده وجود ندارد. بنابراین گزارش قطعی است و شیائومی ممکن است با عرضه گوشی هوشمند کامپکت پرچمدار بعدی خود در مسیر متفاوتی حرکت کند.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در ایران

نظرات کاربران در مورد رندری از طراحی گوشی جدید شیائومی 12 مینی منتشر شد


* الزامی
* الزامی