ورژن گلوبال و جهای گوشی شیائومی 12 در در لیست بنچمارک Geekbench ظاهر شد

پنج‌شنبه 7 بهمن 1400
موبايل
شیائومی خود را برای عرضه جهانی گوشی های 12 و 12 پرو آماده می کند
جهانی شیائومی 12 پرو توسط FCC در لیست بنچمارک Geekbench ظاهر شد
شیائومی تنها چند روز قبل از سال جدید میلادی  از سری 12 رونمایی کرد و تنها برنامه‌های خود را برای عرضه در چین اعلام کرد. بقیه جهان هنوز منتظر یک پرتاب جهانی هستند و در حالی که هنوز هیچ خط زمانی رسمی وجود ندارد، سرنخ هایی وجود دارد که نشان می دهد پرتاب نزدیک است.
شیائومی 12 پرو و برادر آن شیائومی 12  چند هفته پیش در پایگاه داده یک شرکت مخابراتی اندونزیایی مشاهده شدند، اکنون پرو نیز از FCC عبور کرده است و در چندین نتایج بنچمارک ظاهر شده است 
گزارش FCC برای تلفن (2201122G) پشتیبانی از باندهای 5G  را نشان می دهد: n5، n7، n38، n51، n66، n77 و n78. همچنین از پشتیبانی Wi-Fi 6E برخوردار است، اگرچه هنوز در برخی مناطق (به عنوان مثال اتحادیه اروپا) قانونی نیست. NFC نیز در هیئت مدیره است.
این اتصال 5G توسط مودم کوالکام در چیپست اسنپدراگون 8 نسل 1 فعال می شود. نتیجه Geekbench از شیائومی 12 پرو جهانی 12 گیگابایت رم و اندروید 12 (با MIUI 13 در بالا) را نشان می‌دهد. امتیاز برای یک گوشی 8 نسل 1 پایین است، بنابراین رام جهانی ممکن است نیاز به کار داشته باشد.
در مورد رم، پرو پایه 8 گیگابایتی دارد، اما از آنجایی که تنها یک نتیجه در پایگاه داده وجود دارد، نمی‌توانیم درباره ظرفیت‌های حافظه به مخاطبان جهانی نتیجه‌گیری کنیم. وانیلی شیائومی 12 که توسط Geekbench آزمایش شده بود دارای 8 گیگابایت رم بود (این واحد حتی امتیاز پایین تری کسب کرد، که بیشتر نشان می دهد که رام برای پرایم تایم آماده نیست).
این گوشی همچنین در پایگاه داده HTML5Test با استفاده از کروم 96 در اندروید 12 ظاهر شد. جالب اینجاست که این نتیجه مربوط به دو ماه پیش، قبل از رونمایی شیائومی از سری 12 است، بنابراین کار روی مدل جهانی مدتی است که ادامه دارد.
شیائومی 12 و 12 پرو در راه عرضه جهانی هستند، سومین عضو خانواده، شیائومی 12 ایکس، احتمالاً به آنها خواهد پیوست. تاریخ عرضه هنوز مبهم است، اما افشای اطلاعات قبلی نشان داد که شیائومی 12 قصد دارد در ماه فوریه یا مارس عرضه شود و ما هیچ دلیلی نداریم که باور کنیم دو برادرش در کنارش نباشند. و فراموش نکنید که یک مدل  گوشی  شیائومی 12 اولترا  نیز وجود دارد که منتظر زمان خود برای درخشش است.


مشاهده لیست قیمت به روز گوشی های شیائومی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد ورژن گلوبال و جهای گوشی شیائومی 12 در در لیست بنچمارک Geekbench ظاهر شد


* الزامی
* الزامی