آیفون 15 پرو دارای دوربین پریسکوپ 5 برابری خواهد بود
جمعه 1 بهمن 1400
موبايل
اطلاعاتی در مورد دوربین آیفون سری 15 منتشر شد
گزارش‌هایی درباره عرضه آیفون 15 پرو توسط اپل در سال 2023 با دوربین پریسکوپ چیز جدیدی نیست. با این حال، آخرین اطلاعات بدست آمده از تحلیلگر جف پو، نشان می دهد که کوپرتینو در حال آزمایش نمونه های اولیه و نمونه های اجزای لنزهای تله فوتو 5x است. انتظار می رود تصمیم نهایی در مورد اینکه چه کسی سازنده خواهد بود در می 2022 اتخاذ شود.

هنگامی که قطعات مورد تایید قرار گرفتند، در "مدل های رده بالای سری آیفون 2023" گنجانده می شوند که به معنای آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس است. سازنده احتمالی این لنز Lante Optics خواهد بود و انتظار می رود 100 میلیون واحد فقط برای اپل ساخته شود.


لنزهای پریسکوپ با تعدادی از  گوشی های موبایل  هوشمند اندرویدی که یکی از آن‌ها را دارند، جدید نیستند - آنها به مجموعه اپتیک دوربین‌های تله فوتو طولانی‌تر اجازه می‌دهند تا به صورت افقی قرار گیرند و در نتیجه در تلفن‌های باریک مدرن جای بگیرند.


در حالی که گوشی‌های اندرویدی چندین سال است که از این فناوری استفاده کرده‌اند، اپل به طور سنتی سعی می‌کند تا قبل از اجرای آن یک ویژگی را کامل کند و ابتدا باید ببینیم که چگونه پیکسل‌بینینگ را با دوربین 48 مگاپیکسلی آینده در کلاس آیفون‌های 2022 انجام می‌دهد.

نظرات کاربران در مورد آیفون 15 پرو دارای دوربین پریسکوپ 5 برابری خواهد بود


* الزامی
* الزامی