عرضه جهانی گوشی جدید شیائومی 12 در راه است
پنج‌شنبه 30 دی 1400
واقعاً جای تعجب نیست که شیائومی 12 نسخه جهانی داشته باشد، زیرا سلف آن، Mi 11 نیز پس از عرضه اولیه آن در چین، در سطح جهانی عرضه شد.
واقعاً جای تعجب نیست که شیائومی 12 نسخه جهانی داشته باشد، زیرا سلف آن، Mi 11 نیز پس از عرضه اولیه آن در چین، در سطح جهانی عرضه شد. گوشی شیائومی 12 ماه گذشته برای بازار خانگی این شرکت رونمایی شد و انتظار می رود که به زودی اولین نمایش جهانی خود را داشته باشد.

قبل از آن، شخصی یک نمونه اولیه از مدل جهانی را با سرعت Geekbench قرار داد، و طبیعتاً منجر به فهرستی از آن در پایگاه داده آنلاین این معیار شده است.
این نشان می دهد که شیائومی 12 جهانی مانند برادر چینی خود، چیپست اسنپدراگون 8 نسل 1 را در دست خواهد داشت . گوشی مورد بحث دارای 8 گیگابایت رم بود و هنوز مشخص نیست که آیا شیائومی 12 جهانی مانند چین دارای یک گزینه 12 گیگابایتی اضافی خواهد بود یا خیر.


نرم افزاری که نمونه اولیه اجرا کرد اندروید 12 بود، بنابراین در این مرحله تقریباً مشخص است که مدل جهانی با آن راه اندازی خواهد شد - فرض می کنیم با MIUI 13 در بالا. ما می دانیم که این شیائومی 12 جهانی است زیرا شماره مدل 2201123G به این ترتیب توسط یک گواهینامه قبلی در اندونزی فاش شده است. از سوی دیگر، شیائومی 12 پرو جهانی دارای شماره مدل 2201122G خواهد بود و این بدان معناست که برخلاف Mi 11 Pro در سال گذشته، 12 پرو به بازارهای جهانی نیز راه خواهد یافت.


و با توجه مشخصات  12 و 12 پرو منطقی است مدل  12 پرو  را م جانشین واقعی Mi 11 بنامیم د. البته یک گوشی دیگر با نام  Xiaomi 12 Ultra  نیز وجود خواهد داشت که  احتمالاً در اواخر سال به خواهر و برادران خود
می پیوندد.


خرید گوشی های شیائومی با بهترین قیمت در ایران

نظرات کاربران در مورد عرضه جهانی گوشی جدید شیائومی 12 در راه است


* الزامی
* الزامی