چاپ 3 بعدی آیفون + SE پلاس 5G مدل 2022 همان طراحی قدیمی را نشان می دهد
چهارشنبه 29 دی 1400
موبايل
نسخه اس ای پلاس 2022 به احتمال زیاد ابعاد و طراحی کلی مدل اس ای 2020 را حفظ خواهد کرد
نسخه 2022 آیفون SE به احتمال زیاد ابعاد و طراحی کلی مدل SE 2020 را حفظ خواهد کرد، با این حال برخی ابهامات در مورد جلو وجود دارد - آیا همچنان پیشانی و چانه خواهد داشت یا به یک بریدگی تغییر می کند؟
این جزئیات به طور مرموزی در طراحی CAD که @xleaks7 به CoverPigtou ارائه کرده است، وجود ندارد. از آن برای پرینت سه بعدی ساختگی های گوشی استفاده شد که iPhone SE+ 5G نامیده می شود. همانطور که از یک نسل طراحی آیفون X به جای آیفون 8 مانند SE فعلی انتظار دارید، دکمه هوم را از دست داده است.
چنین جزئیاتی معمولاً برای آزمایش روکش‌ها و محافظ‌های صفحه در جای خود باقی می‌مانند، اما دکمه گمشده تضمینی برای تغییر SE جدید از یک خواننده اثر انگشت به Face ID نیست.
همه دکمه‌های دیگر موجود هستند و در همان مکان‌های قبلی هستند. حتی ابعاد گوشی یکسان است - 138.4 x 67.3 x 7.3 میلی متر (8.2 میلی متر با برآمدگی دوربین). این باعث می‌شود که آن را به یکی از کوچک‌ترین گوشی‌های هوشمندی تبدیل کند که در سال 2022 عرضه می‌شود و احتمالاً به این معنی است که کیس‌های SE فعلی سازگار خواهند بود.


تنها چیزی که ممکن است مشکل ایجاد کند، لوگوی اپل است که به دلایلی به بالا منتقل شده است (قبلاً در مرکز قرار داشت).


اگر آیفون SE+ 5G به طراحی بریدگی تبدیل شود، اپل می‌تواند نمایشگر بزرگ‌تری را قرار دهد. با این حال، تا نسل بعدی افزایش قابل توجهی در اندازه انتظار نمی رود - آیفون SE مدل 2023/2024 دارای صفحه نمایش 5.7 اینچی است. آن یکی تقریباً مطمئناً یک بریدگی خواهد داشت.


در مورد مدل 2022، هنوز مشخص نیست. شایعات حاکی از آن است که اپل می‌خواهد SE+ را در کنار آی‌پد ایر جدید در ماه مارس یا آوریل معرفی کند، بنابراین به زودی اطلاعات بیشتری درز پیدا می‌کند.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع اپل آیفون در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد چاپ 3 بعدی آیفون + SE پلاس 5G مدل 2022 همان طراحی قدیمی را نشان می دهد


* الزامی
* الزامی