گوشی پرچم دار Galaxy S22 Ultra سامسونگ با ظرفیت یک ترابایتی وارد بازار می شود
دوشنبه 27 دی 1400
موبايل
با ادامه پیشروی تقویم تا ژانویه، رندرها و شایعات بیشتری در رابطه با سری گلکسی اس 22 اولترا آینده سامسونگ منتشر شده است
یکی از جدیدترین گمانه‌زنی‌ها پیرامون این سری، حول گوشی برتر سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا و گزینه‌های ذخیره‌سازی که به مصرف‌کنندگان ارائه خواهد شد، می‌چرخد.
شاید به خاطر داشته باشید که در سال 2019، سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس با پیکربندی شامل 1 ترابایت فضای ذخیره سازی در دسترس بود. اما سامسونگ این گزینه را برای هیچ گوشی گلکسی دیگری در دسترس قرار نداد از آن زمان و با توجه به اینکه اپل بالاخره یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی را در مدل‌های آیفون 13 پرو   ارائه کرد، چندین راهنمایی‌کننده می‌گویند که منابع خود به آنها گفته‌اند که سامی در حال بازگشت به سرزمین 1 ترابایتی است. Galaxy S22 Ultra آینده
بسیاری از کارشناسان انتظار دارند که گزینه ذخیره سازی 1 ترابایتی برای Galaxy S22 Ultra وجود داشته باشد
به طور خاص، کارمند سابق سامسونگ SuperRoader (از طریق LetsGo Digital) روز شنبه توییتی ارسال کرد که در آن اعلام کرد "سامسونگ تصمیم گرفت از 1 ترابایت تنها گلکسی اس 22 اولترا پشتیبانی کند. با این حال، تاریخ انتشار مشخص نیست. شاید... بعد از فوریه؟" اگر درست باشد، این واقعیت که ممکن است دستگاه با این مقدار فضای ذخیره‌سازی تا پایان فوریه در دسترس نباشد، می‌تواند دلیلی برای عدم نمایش چنین مدلی در برگه مشخصات فاش شده باشد.
برگه مشخصات که قبلاً فاش شده بود، که توسط زریاب خان در توییتر فاش شد، نه تنها واحد 1 ترابایتی را نشان نداد، بلکه نشان داد که مدل پایه گلکسی اس 22 اولترا به جای 12 گیگابایتی که مدل پایه با آن عرضه شده بود، به 8 گیگابایت حافظه مجهز خواهد شد. سال گذشته یک واحد با 12 گیگابایت فضای ذخیره سازی در دسترس خواهد بود در حالی که توییت خان همچنین گزینه های ذخیره سازی 128 گیگابایتی، 256 گیگابایتی و 512 گیگابایتی را نشان داد.


LetsGo Digital همچنین اشاره کرد که ایشان آگاروال، مشاور برجسته، دو سنت خود را در توییتی به کار برده است که می‌گوید: «می‌توانم تأیید کنم که یک نسخه گلکسی اس 22 اولترا با 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی وجود خواهد داشت، اما سامسونگ ممکن است آن را تنها در مناطق خاص عرضه کند. بازارهای مهم اروپایی. مطمئناً آن را دریافت خواهد کرد."


مصرف‌کننده معمولی به 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی نیاز ندارد، اما با نبود فضای ذخیره‌سازی قابل ارتقا (سامسونگ پشتیبانی از  کارت حافظه microSD را در سال گذشته حذف کرد)، آن دسته از کاربرانی که از دوربین راضی هستند یا حرفه‌ای‌هایی که به فضای ذخیره‌سازی زیادی نیاز دارند، خوشحال خواهند شد. فرصتی برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی در دستگاه های خود.


به گفته LetsGo Digital، واحد پایه گلکسی اس 22 اولترا، با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی، می تواند به 1300 یورو (1484 دلار آمریکا بر اساس نرخ ارز فعلی) برسد. مدل با 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی می تواند 1400 یورو (1600 دلار آمریکا) قیمت داشته باشد و واحدی که دارای 12 گیگابایت رم به همراه 512 گیگابایت حافظه داخلی است، انتظار می رود قیمتی معادل 1500 یورو (1700 دلار) داشته باشد.


لطفاً به خاطر داشته باشید که مبالغ دلار آمریکا در پرانتز صرفاً تبدیل بر اساس قیمت‌های فعلی ارز هستند و به عنوان راهنما ارسال می‌شوند. این یک قیمت پیش بینی شده برای این گوشی ها در ایالات متحده نیست.
گزینه های چهار رنگ برای Galaxy S22 Ultra شامل مشکی، سفید، سبز و شرابی است. مهمتر از آن، گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است مشکلات تولید سامسونگ را مجبور کند تا چیپست Exynos 2200 را با گرافیک AMD کنار بگذارد و برای همه دستگاه ها به سراغ اسنپدراگون 8 نسل 1 برود. بیشتر راهنمایی‌کنندگان در رسانه‌های اجتماعی (از جمله کسانی که سابقه کار مناسبی دارند) می‌گویند که این اتفاق نخواهد افتاد.
Galaxy S22 Ultra دارای یک سیلو برای قلم S Pen خواهد بود


به طور سنتی، کشورهایی مانند ایالات متحده، کانادا و چین نسخه‌های بسته‌بندی اسنپدراگون از سری گلکسی اس را ارسال می‌کنند، در حالی که بقیه جهان این تلفن‌ها را با چیپست اگزینوس در داخل دریافت می‌کنند. با این حال، ما از نزدیک شاهد این هستیم که چگونه این اتفاق می افتد.


در نهایت، همانطور که امروز صبح اشاره کردیم، گلکسی اس 22 اولترا، که بیش از یک شباهت گذرا به گلکسی نوت با گوشه‌های مربعی‌اش شباهت دارد، دارای یک دهانه در پایین دستگاه خواهد بود که به کاربران اجازه می‌دهد قلم S خود را در داخل آن ذخیره کنند. تلفن. و بله، S Pen امسال با گوشی از جعبه خارج می شود.


انتظار داریم گلکسی اس 22 اولترا با گلکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس در 9 فوریه با تاریخ عرضه 24 فوریه معرفی شود.مشاهده بهترین قیمت روز گوشی های سامسونگ در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی پرچم دار Galaxy S22 Ultra سامسونگ با ظرفیت یک ترابایتی وارد بازار می شود


* الزامی
* الزامی