گوشی پرچم دار vivo NEX 5 دارای صفحه نمایش 7 اینچی و دوربین پریسکوپ 5x خواهد بود؟
یک‌شنبه 26 دی 1400
موبايل
شایعات مربوط به ویوو NEX 5 با وعده های بزرگتر از نو شروع شده است
سال گذشته شایعاتی از vivo NEX 5 شنیدیم - قرار بود این گوشی دارای یک دوربین زیر نمایشگر مانند تلفن مفهومی APEX 2020 باشد و ظاهراً قرار بود در نیمه دوم سال 2021 عرضه شود. واضح است که این اتفاق نیفتاد، اما اکنون شایعات مربوط به NEX 5 با وعده های بزرگتر از نو شروع شده است.


Leakster Digital Chat Station اشاره می‌کند که فهرست فعلی تلفن‌های مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 دارای لنزهای تله فوتو نسبتاً کوتاهی هستند - دوربین‌های آن‌ها در صورت داشتن دوربین تله، بزرگنمایی از 2x تا 3.3x را ارائه می‌دهند.


طبق اطلاعات منتشر شده، Vivo NEX 5 با یک لنز پریسکوپ 5 برابری آن را تغییر خواهد داد. شایعات مربوط به سال گذشته نام زایس را به عنوان یک شریک بالقوه برای اپتیک در تلفن بررسی کرد. با توجه به اینکه این دو شرکت آزمایشگاه تصویربرداری vivo Zeiss را برای توسعه مشترک فناوری دوربین موبایل در سال 2020 تأسیس کردند، چیزی که سری vivo X از آن سود برده است، انتظار می رود.


ظاهراً صفحه نمایش پرچمدار vivo بزرگ با قطر 7 اینچی خواهد بود (شایعات قبلی ادعا می کردند 6.78 اینچ است). اگر طرح اصلی حفظ شود، باید چهار منحنی باشد، اما مشخص نیست که دوربین زیر نمایشگر به اطراف چسبیده است یا خیر.


DCS می نویسد که این گوشی تحت آزمایش مقاومت در برابر آب قرار گرفته است، اما مشخص نیست که آیا گواهینامه رسمی خواهد داشت یا خیر. همچنین، شارژ بی سیم قرار است تا 50 وات (در ابتدا شایعه شده بود 40 وات باشد).


چه صدای این مشخصات را دوست داشته باشید یا نه، خیلی به ایده vivo NEX 5 وابسته نشوید – هیچ اشاره ای از طرف شرکت مبنی بر اینکه یک پرچمدار جدید NEX واقعاً در راه است وجود ندارد.


مشاهده پایین ترین قیمت گوشی در بازار ایران
نظرات کاربران در مورد گوشی پرچم دار vivo NEX 5 دارای صفحه نمایش 7 اینچی و دوربین پریسکوپ 5x خواهد بود؟


* الزامی
* الزامی