گوشی جدید Motorola Edge 30 Ultra دارای یک قلم هوشمند است که می توانید آن را در قاب Folio قرار دهید.
یک‌شنبه 26 دی 1400
موبايل
در حالی که منتظر هستیم تا گوشی هوشمند پرچمدار آینده موتورولا، Edge 30 Ultra، بالاخره رسمی شود، امروز تعدادی از لوازم جانبی آن به بیرون درز کرده است.
در حالی که منتظر هستیم تا گوشی هوشمند پرچمدار آینده موتورولا، Edge 30 Ultra، بالاخره رسمی شود، امروز تعدادی از لوازم جانبی آن به بیرون درز کرده است.

ما در مورد قلم هوشمند موتورولا و قاب گوشی  فولیو صحبت می کنیم. تصادفی نیست که اینها با هم فاش شده اند، زیرا قاب Folio به گونه ای طراحی شده است که قلم را در پشت خود قرار دهد، همانطور که در زیر می بینید.
ظاهراً برای زمانی که قلم برداشته می‌شود، محرک‌های نرم‌افزاری وجود خواهد داشت، از جمله تشخیص زمانی که برای مدت طولانی خارج از کیس بوده و هنوز از آن استفاده نشده است - برای چنین وضعیتی هشدار دریافت خواهید کرد.
می‌توانید هر بار که قلم را بیرون می‌آورید، برنامه خاصی را باز کنید، و این بسته به قفل بودن یا باز بودن قفل گوشی در هنگام برداشتن قلم می‌تواند متفاوت باشد. همچنین می‌توانید گوشی را طوری تنظیم کنید که وقتی قلم را بیرون می‌کشید، بلوتوث را به‌طور خودکار فعال کند (این امر منطقی است زیرا از طریق بلوتوث متصل می‌شود).
قلم به طور خودکار در حالی که در قاب است به صورت بی سیم شارژ می شود و از حرکات هوا پشتیبانی می کند - می توانید از آن به عنوان یک ماوس هوا با نمایشگر خارجی استفاده کنید و دکمه را می توان برای کنترل رسانه استفاده کرد. در مقایسه با قلم در Moto G Stylus 2022 ، این قلم توسط یک منبع به عنوان "نسل بعدی" توصیف شده است. هنگامی که به گوشی موبایل وصل می شود، یک حباب وضعیت آن را به شما نشان می دهد - خواه در حال شارژ بودن، و لیستی از برنامه هایی که از آن پشتیبانی می کنند.


در جلو، قاب دارای یک نوار باز در وسط نمایشگر است، جایی که صفحه نمایش همیشه روشن را می توان با فرمتی که مطابق با تصویر اول در زیر نشان داده شده است، مطابق با "پنجره" کیس نشان داده شود.
همانطور که در تصویر دوم بالا می بینید، هنگامی که تماس تلفنی دریافت می شود، می توانید با کشیدن روی دهانه قاب تماس بگیرید. این بدان معنی است که می توانید بدون نیاز به باز کردن پرونده صحبت کنید - یا تماس را رد کنید.


ظاهراً "Folio Case" به عنوان نام این لوازم جانبی در  لیست قرار نگرفته است، بنابراین هنگام عرضه می توان آن را چیز دیگری نامید. همچنین مشخص نیست که Smart Stylus و کیس دقیقاً همزمان با Edge 30 Ultra یا اندکی دیرتر وارد بازار خواهند شد - امیدواریم حداقل عرضه جهانی گسترده داشته باشند.


مشاهده لیست قیمت به روز گوشی های موتورولا در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی جدید Motorola Edge 30 Ultra دارای یک قلم هوشمند است که می توانید آن را در قاب Folio قرار دهید.


* الزامی
* الزامی