گوشی شیائومی 12 اولترا دارای لنز تله فوتو پریسکوپ 5 برابری است
یک‌شنبه 26 دی 1400
موبايل
گوشی جدید Xiaomi 12 Ultra به احتمال زیاد بالاترین میزان زوم تله فوتو را در گوشی های چینی خواهد داشت
اگر Xiaomi 12 Ultra یک لنز تله فوتو پریسکوپ 5 برابری داشته باشد، یکی از اولین گوشی های چینی خواهد بود که امسال با چنین محدوده زوم اپتیکال در بازار عرضه می شود. پیش از این، منبع اطلاعاتی فاش کرده بود که تقریباً هیچ گوشی در بازار محدوده زوم خوبی در مورد سنسورهای تله فوتو ندارد. بیشتر دستگاه‌ها مانند OnePlus 10 Pro که اخیراً منتشر شده، در زوم اپتیکال 3x تا 3.3x گیر کرده‌اند.
اکنون، شیائومی 12 اولترا آینده ممکن است سنسور تله فوتو نسبتاً بهتری را به همراه داشته باشد. همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه شیائومی ممکن است تراشه Surge داخلی خود را در 12 Ultra پیاده کند. علاوه بر این، گفته می‌شود که دوربین‌های این گوشی از اپتیک لایکا تغذیه می‌کنند.
برای کسانی که نمی دانند، شیائومی 12 اولترا با چهار دوربین در پشت عرضه می شود. طبق رندرهای فاش شده، این می تواند یک محفظه دوربین دایره ای باشد. علاوه بر این، نشت  تصاویر قاب گوشی  اخیر ما نمایه های جلویی گوشی را نیز نشان می دهد.
انتظار می رود این گوشی هوشمند دارای پنل 6.6 اینچی AMOLED با وضوح 2K باشد. این بار، صفحه نمایش ثانویه ای مانند نسخه قبلی خود وجود نخواهد داشت. این دستگاه مجهز به جدیدترین تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 خواهد بود و دارای یک راه حل شارژ سریع سیمی 120 واتی است. این گوشی ممکن است دارای شارژ بی سیم سریع باشد، شبیه به برادرش، شیائومی 12.
عرضه شیائومی 12 اولترا همچنان یک رمز و راز است، اما شایعه شده است که پس از جشنواره بهار چین عرضه خواهد شد. بنابراین، انتظار می رود تا پایان فوریه راه اندازی شود.


مشاهده لیست قیمت به روز محصولات  شیائومی در ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی شیائومی 12 اولترا دارای لنز تله فوتو پریسکوپ 5 برابری است


* الزامی
* الزامی