آیفون 13 اپل برای ششمین هفته متوالی در صدر پرفروشترین گوشی های بازار موبایل چین قرار گرفت
یک‌شنبه 26 دی 1400
موبايل
سری جدید گوشی های اپل آیفون 13 این روزها فروش خوبی را در بازر چین تجربه میکنند
تحقیقات جدید نشان می دهد که آیفون 13 شماره 1 در چین است و شش هفته متوالی بوده است، و همچنین در ابتدا در زمان عرضه خود در بازار پیشتاز بود.
تحقیقات Counterpoint قبلاً گزارش داده بود که اپل بر اساس فروش آیفون در اکتبر 2021، بزرگترین تولیدکننده گوشی های هوشمند در چین بود. اکنون می گوید که پس از عرضه، اپل برای مدت کوتاهی جایگاه اول را نسبت به vivo از دست داد، قبل از اینکه در اوایل دسامبر دوباره پیشتاز شود.
این شرکت تحقیقاتی می‌گوید: «[پس از راه‌اندازی] اپل در اکثر دوره‌ها در موقعیت پیشرو بوده است و به ندرت جای خود را به رقیب چینی vivo می‌دهد». "آیفون 13 جدید منجر به موفقیت شده است."
او ادامه داد: «قیمت اولیه نسبتاً پایین‌تر در عرضه آن در چین به افزایش فروش و همچنین دوربین جدید و ویژگی‌های 5G کمک کرد. علاوه بر این، رقیب اصلی اپل در بازار پریمیوم، هوآوی، به دلیل ادامه تحریم‌های آمریکا با کاهش فروش مواجه شد.
طبق گزارش ها، مدل آیفون 13حدود  51 درصد از فروش آیفون را به خود اختصاص داده است، آیفون 13 پرو مکس با 23 درصد و آیفون 13 پرو 21 درصد. آیفون 13 مینی 5 درصد را به خود اختصاص داده است.
تحقیقات Counterpoint سایر مدل‌های آیفون را شامل نمی‌شود، اما این شرکت خاطرنشان می‌کند که موفقیت فعلی "با عملکرد قوی آیفون 12 نیز همراه است" که به گفته آن‌ها "به افزایش فروش کلی اپل کمک می‌کند."


مشاهده قیمت به روز انواع گوشی های آیفون 13 در بازار موبایل ایران

نظرات کاربران در مورد آیفون 13 اپل برای ششمین هفته متوالی در صدر پرفروشترین گوشی های بازار موبایل چین قرار گرفت


* الزامی
* الزامی