با طراحی لپتاپ گیمینگ Legion Y7000P 2022 شرکت Lenovo آشنا شوید.
پنج‌شنبه 9 دی 1400
موبايل
ساعاتی پیش شرکت Lenovo تیزری از لپتاپ گیمینگ بعدی خود منتشر کرد. این نوتبوک گیمینگ قرار است عضوی از سری Legion این شرکت باشد
رساعاتی پیش شرکت Lenovo تیزری از لپتاپ گیمینگ بعدی خود منتشر کرد. این لپ تاپ  گیمینگ قرار است عضوی از سری Legion این شرکت باشد و حالا این تیزر جدید، به طور رسمی طراحی این لپتاپ جذاب را به نمایش می گذارد. این تیزر جدید در حساب کاربری رسمی این شرکت در شبکه اجتماعی Weibo به نمایش گذاشته شد و قبل از معرفی این لپتاپ، طراحی کلی Legion Y7000P 2022 را به نمایش گذاشت. با نگاه به این پوست تصویری، می توان فهمید که لولای این لپتاپ می تواند از چرخش 180 درجه ای پشتیبانی کند. به عبارت دیگر، نمایشگر می تواند به حدی به سمت عقب خم شود که کل دستگاه به طور کامل تخت شود. البته نکته مهم و قابل توجه این تیزر، لولای منعطف آن نبود، بلکه ضخامت بسیار پایین این لپتاپ بود.
این برند چینی توانسته آخرین مدل از لپتاپ های Legion را حتی از نسل قبلی که خود به ضخامت کم و وزن پایین خودش مینازید، باریک تر بسازد. طبق بیانیه رسمی شرکت سازنده، Legion Y7000P سال میلادی آینده قرار است از زبان طراحی جدیدی استفاده کند که ظاهری زاویه دار داشته باشد و طراحی آن به نوعی صنعتی باشد. علاوه بر این به نظر می رسد که این لپتاپ گیمینگ جدید بدنه فلزی هم داشته باشد.
لنوو در ادامه افزود که Legion Y700P سال آینده  11.6 درصد باریک تر از لپتاپ نسل قبلی خواهد بود و حتی وزن آن هم کمتر از آن لپتاپ خواهد بود. همانطور که در تیزرهای قبلی این شرکت مشخص شده بود، می دانیم که این لپتاپ مجهز به یک نمایشگر با کیفیت 2K و نسبت تصویر 16:9 و نرخ ریفرش 165 هرتز است. متاسفانه هنوز مشخصات فنی دیگری پیرامون این لپتاپ به دستمان نرسیده ولی شرکت سازنده در آینده ای نزدیک قرار است چند لپتاپ جدید به سری Legion خود اضافه کند، بنابراین به زودی اخبار و جزئیات بیشتری پیرامون این محصول خواهیم شنید.


نظرات کاربران در مورد با طراحی لپتاپ گیمینگ Legion Y7000P 2022 شرکت Lenovo آشنا شوید.


* الزامی
* الزامی