هوآوی طراحی گوشی جدید و تاشو P50 Pocket را به نمایش گذاشت.
پنج‌شنبه 2 دی 1400
موبايل
شیائومی به زودی یک دستگاه انعطاف پذیری جدید به نام P50 Pocket را معرفی خواهد کرد. حالا طراحی این دستگاه در حساب کاربری Weibo این شرکت به نمایش گذاشته شده است.
هوآوی  به زودی یک دستگاه انعطاف پذیری جدید به نام P50 Pocket را معرفی خواهد کرد. حالا طراحی این دستگاه در حساب کاربری Weibo این شرکت به نمایش گذاشته شده است. بخش پشتی این دستگاه طراحی کریستال مانندی داره که می تواند نور را به طرز چشم نوازی بازتاب کند.
P50 Pocket با هدف به چالش کشیدن گوشی های هوشمند سامسونگ و بخصوص Galaxy Z Flip3 به بازار عرضه خواهد شد، بازاری که در حال حاضر فقط Motorola Razr را به عنوان گزینه جایگزین دارد. البته هنوز هیچ اطلاعاتی پیرامون مشخصات فنی این دستگاه در دسترس نیست.
چندی پیش تصاویری از کیس محافظ P50 Pocket منتشر شده بود که طراحی دوربین دایره ای این دستگاه را نشان می داد. شایعات حاکی از آن است که این طراحی دو حلقه ای به شکلی خواهد بود که حلقه اول برای همه دوربین ها و حلقه دیگر برای یک نمایشگر کوچک به منظور نمایش اعلان ها و نمایش تصویر در هنگام ثبت سلفی خواهد بود.نظرات کاربران در مورد هوآوی طراحی گوشی جدید و تاشو P50 Pocket را به نمایش گذاشت.


* الزامی
* الزامی