سونی چند کاور رنگی جدید برای PlayStation 5 و ر دسته های PS5 معرفی کرد.
چهارشنبه 24 آذر 1400
گجت ها
سونی ساعاتی پیش مجموعه ای از کاورهای جدید تولید شده برای پلی استیشن 5 را معرفی کرد. این کمپانی 3 رنگ جدید را برای دسته های DualSense خود نیز معرفی کرد.
کاور کنسول های جدید در 5 رنگ صورتی، آبی، بنفش، قرمز و مشکی عرضه خواهند شد. لازم به ذکر است که این کاورها به صورت جداگانه عرضه می شوند و کاربران باید آن را به صورت جدا خریداری کرده و آن را جایگزین کاورهای سفید رنگ کنونی کنسول ها بکنند.
جایگزین کردن کاورهای کنسول بازی PS5 بسیار ساده است، زیرا این کنسول ها به شکلی طراحی شده اند که بتوان کاور آن ها را بدون نیاز به هیچ ابزاری از کنسول جدا کرد. لازم به ذکر است که برای اضافه کردن هارد SSD نیز با این کاور را از جا در بیاورید.
برای اینکه دسته ها نیز با این رنگ های جدید سازگاری داشته باشند، سونی دسته بازی  DualSense ها را در رنگ های صورتی، آبی و بنفش عرضه کرده است. این سه رنگ به نسخه های قرمز و مشکی که چند ماه پیش معرفی شده بود، اضافه می شوند. در کنار نسخه سفید رنگ، حالا کاربران می توانند از بین 6 رنگ دسته و کاور، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند.
گفته شده که کاورهای مشکی و قرمز رنگ در دی ماه امسال در کشورهای آمریکا، کانادا، بریتانیا، فرانسه، آلمان، سوئیس، اتریش، اسپانیا، پرتغال، ایتالیا، استرالیا، نیوزلند، ژاپن، چین، تایوان، هنگ کنگ، سنگاپور، مالزی، تایلند، اندونزی، ویتنام، کره و فیلیپین عرضه خواهد شد. رنگ های صورتی، بنفش و آبی هم در تا پایان بهار سال آینده در این کشورها عرضه خواهد شد. گفته شده که کشورهای دیگر این کاورها را در سال آینده دریافت خواهند کرد.
هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با قیمت این محصول در دسترس نیست. در ضمن لازم به ذکر است که رنگ های جدید دسته PS5 در دی ماه امسال روانه بازار شود.
 

نظرات کاربران در مورد سونی چند کاور رنگی جدید برای PlayStation 5 و ر دسته های PS5 معرفی کرد.


* الزامی
* الزامی