سامسونگ گوشی های سری A ضد آب بیشتری عرضه می کند
چهارشنبه 17 آذر 1400
موبايل
سامسونگ تاکنون بیش از 5 دستگاه سری A ضد آب را معرفی کرده که از جمله آن ها می توان به Galaxy A52، A52 5G، A52s 5G و A72 اشاره کرد.
سامسونگ تاکنون بیش از 5 دستگاه سری A ضد آب را معرفی کرده که از جمله آن ها می توان به Galaxy A52، A52 5G، A52s 5G و A72 اشاره کرد. حالا اگر گزارش The Elec صحیح باشد، در سال 2022 سامسونگ گوشی های بیشتری به سری میان رده های A خود اضافه خواهد کرد تا با شرکت های چینی رقابت کند.
اما سوال اینجاست که کدام دستگاه های این سری مجوز IP را دریافت خواهند کرد؟ این افشاگر مدعی است که Galaxy A33 و مدل های بالاتر در برابر آب مقاومت خواهند بود ولی مشخص نکرد که دقیقا چه رتبه ای را دریافت خواهند کرد. تاکنون سامسونگ پنج دستگاه میان رده با IP68 و 4 دستگاه با رتبه بندی IP67 را روانه بازار کرده است.
این منبع همچنین مدعی است که سامسونگ برای دریافت رتبه بندی IPxx از مواد ممبران و سیلیکون ضد آب استفاده خواهد کرد. ماده اول برای محافظت از میکروفون و اسپیکر و ماده دوم هم برای پورت شارژ استفاده خواهد شد.
سامسونگ همچنین تصمیم گرفته که فرآیند تولید پنل های پشتی دستگاه های سال آینده خود را ساده کند تا هزینه ساخت آن ها کاهش یابد.
سامسونگ هنوز رسما اطلاعاتی پیرامون دستگاه های سری A سال آینده منتشر نکرده ولی این را می دانیم که این کمپانی در سال آینده Galaxy A33 5G، Galaxy A53 5G و Galaxy A73 5G را عرضه خواهد کرد زیرا رندرهای این دستگاه ها منتشر شده اند. همچنین خبرهایی پیرامون Galaxy A23 هم به دستمان رسیده و مشخص شده که این دستگاه یک دوربین 50 مگاپیکسلی خواهد داشت و در مدل های 4G و 5G روانه بازار خواهد شد.

نظرات کاربران در مورد سامسونگ گوشی های سری A ضد آب بیشتری عرضه می کند


* الزامی
* الزامی