جزئیات از گوشی های جدید تاشو Galaxy Z Fold4 و Z Flip4 فاش شد.
سه‌شنبه 2 آذر 1400
موبايل
شرکت سامسونگ این روزها در حال کار روی نسل بعدی از گوشی های انعطاف پذیر خود، یعنی Galaxy Z Fold4 و Galaxy Z Flip4 است
شرکت سامسونگ این روزها در حال کار روی نسل بعدی از گوشی های انعطاف پذیر خود، یعنی Galaxy Z Fold4 و Galaxy Z Flip4 است و حالا اولین اطلاعات پیرامون این دستگاه از غول تکنولوژی کره ای درز پیدا کرده است.
بنابر این گزارش که البته صحت آن در هاله ای از ابهام است، Galaxy Z Fold4 از تکنولوژی بهبود یافته دوربین سلفی زیر نمایشگر بهره خواهد گرفت و این دفعه هر دو دوربین سلفی (دوربین داخلی و دوربین بیرونی) از این تکنولوژی بهره خواهد برد.
همچنین گفته شده دوربین های پشتی هم بهبود خواهند یافت، اگرچه هنوز مشخص نیست که منظور نویسنده از این بهبود دقیقا چیست. افشاگر امیدوار است که دوربین های این دستگاه، با چیزی که توسط سایر دستگاه های بالارده بازار ارائه می کنند، یکسان باشد ولی باید منتظر بمانیم و ببینیم. Fold4 هم ارتقای مختلفی را به خود خواهد دید که باعث می شود وزن آن از نسل قبلی کمتر شود و همچنین مقاومت بیشتری در برابر آب و گرد و خاک از خود نشان دهد.
گنجایش باتری اما نسبت به Fold3 تغییر چندانی نخواهد کرد ولی زمان بندی عرضه این دستگاه تقریبا یکسان با نسل قبلی خواهد بود.
درباره Flip4 هم باید بگوییم که نمونه های اولیه این دستگاه که در حال توسعه هستند، هم با دوربین سلفی زیر نمایشگر هستند و هم با حفره نمایشگر سنتی. این یعنی سامسونگ هنوز تصمیم نگرفته که از کدام مدل استفاده کند. همچنین گفته شده که سامسونگ قصد دارد روی لولای این دستگاه هم کار کند تا همانند Fold4 باشد. Flip4 هم از نظر مقاومت در برابر آب و گرد و خاک ارتقا خواهد یافت و باتری آن و اندازه نمایشگر بیرونی آن همانند مدل قبلی یعنی Flip3 خواهد بود. گفته می شود که Flip4 هم همزمان با Fold4 در نیمه دوم سال 2022 روانه بازار خواهد شد.
لازم به ذکر است که در صحت همه این اطلاعات منتشر شده، شبهاتی وجود دارد. زیرا این اولین اخباری است که پیرامون این محصولات می شنویم و فرآیند توسعه این دو محصول هم هنوز پیشرفت زیادی نکرده، بنابراین اگر همه اطلاعات گفته شده تاکنون صحت داشته باشد هم ممکن است تا زمان معرفی رسمی تغییراتی شدید در این محصولات ایجاد شود. با این حال شنیدن اخبار و اطلاعاتی پیرامون منعطف های سامسونگ، جذابیت خاص خودش را دارد.

مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در بازار موبایل ایران

نظرات کاربران در مورد جزئیات از گوشی های جدید تاشو Galaxy Z Fold4 و Z Flip4 فاش شد.


* الزامی
* الزامی