رندرهای تصاویر گوشی جدید Galaxy A33 5G سامسونگ منتشر شد.
دوشنبه 24 آبان 1400
موبايل
هفته گذشته مشخص شد که میان رده Galaxy A33 5G در چهار رنگ عرضه خواهد شد و امروز هم می توانیم رندرهای این دستگاه را که توسط افشاگر OnLeaks مشاهده کنیم.
هفته گذشته مشخص شد که میان رده Galaxy A33 5G در چهار رنگ عرضه خواهد شد و امروز هم می توانیم رندرهای این دستگاه را که توسط افشاگر OnLeaks مشاهده کنیم. Galaxy A33 5G از نظر طراحی شباهت بسیار زیادی با A32 4G دارد. یک نمایشگر Super AMOLED با بریدگی U شکل در این دستگاه استفاده شده و در بخش پشتی آن هم یک ساختمان دوربین چهارگانه قرار گرفته که از این نظر با رقبایی مثل Oppo Find X3 و Find X3 Pro یکسان است.
نمایشگر A33 5G یک پنل 6.4 اینچی با رزولیشن FullHD+ است و منبع منتشر کننده هم مدعی شده که در این دستگاه باید انتظار "سنسورهای دوربین بسیار بهتر و با رزولیشن بیشتر" داشته باشیم.
دکمه های پاور و صدای A33 5G در سمت راست بدنه قرار گرفته و در بخش زیرین آن هم پورت USB-C با میکروفون و اسپیکر دستگاه دیده می شود. اینطور که پیداست سامسونگ دیگر جک هدفون 3.5 میلی متری را به این دستگاه نخواهد آورد. چیزی که در A32 5G و A32 4G حاضر بود.
گفته می شود که ضخامت A33 5G دقیقا 8.1 میلی متر خواهد بود و با بریدگی دوربین به 9.7 میلی متر خواهد رسید و همچنین انتظار می رود تا اوایل پاییز امسال به بازار معرفی شود. Galaxy A32 5G هم در دی ماه گذشته منتشر شده بود و ماه بعد از آن هم نسخه 4G آن به بازار عرضه شد. اینبار اما منابع مختلف مدعی هستند که A33 در نسخه 4G عرضه نخواهد شد.
انتظار می رود با نزدیک تر شدن به زمان معرفی این محصول در دی ماه امسال، اخبار و اطلاعات بیشتری پیرامون Galaxy A33 5G به دستمان برسد.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی موبایل  در ایران

 

نظرات کاربران در مورد رندرهای تصاویر گوشی جدید Galaxy A33 5G سامسونگ منتشر شد.


* الزامی
* الزامی