شیائومی در یک ساعت نیم میلیون Redmi Note 11 فروخت
چهارشنبه 12 آبان 1400
موبايل
هفته گذشته شرکت شیائومی از سه عضو قدرتمند Redmi Note 11 خود رونمایی کرد و نکته عجیب این است که اولین فروش آنی این دستگاه ها با استقبال بسیار خوبی از طرف کاربران مواجه شد.
هفته گذشته شرکت شیائومی از سه عضو قدرتمند Redmi Note 11 خود رونمایی کرد و نکته عجیب این است که اولین فروش آنی این دستگاه ها با استقبال بسیار خوبی از طرف کاربران مواجه شد. بر اساس یک منبع رسمی، بیش از 500 هزار واحد از این خانواده تنها در یک ساعت فروخته شده است. البته این اتفاق شامل فروش Redmi Note 11 و پیش فروش Redmi Note 11 Pro و Redmi Note 11 Pro+ PLUS می شود.
قیمت Redmi Note 11 از حدود 185 دلار شروع می شود و یک چیپست Dimensity 810 با توان شارژ سریع 33 واتی و یک نمایشگر بزرگ 6.6 اینچی LCD با نرخ ریفرش 90 هرتزی در آن جای گرفته است.
نسخه Pro اما کمی قوی تر است، زیرا از یک چیپست Dimensity 910، چهار دوربین و سرعت شارژ بسیار بالا می برد. در حالیکه نسخه پلاس این خانواده قادر به پشتیبانی از توان شارژ 120 واتی است.
شیائومی یا زیر برند آن ردمی، اعلام نکرده اند که فروش آنی بعدی این دستگاه ها در چه زمانی رخ خواهد بود ولی با توجه به نزدیک شدن به تاریخ 11 / 11 یا روز مجردها، انتظار میرود یک فروش آنی دیگر نیز برگزار شود.مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد شیائومی در یک ساعت نیم میلیون Redmi Note 11 فروخت


* الزامی
* الزامی