Honor X30 Max و X30i در ششم آبان ماه معرفی خواهند شد.
دوشنبه 3 آبان 1400
موبايل
Honor به تازگی دستگاه اقتصادی جدیدی به نام Play 5 Vitality معرفی کرده و در روز ششم آبان ماه نیز قصد دارد که دو دستگاه جدید به نام های Honor X30 Max و Honor X30i را به بازار معرفی کند.
Honor به تازگی دستگاه اقتصادی جدیدی به نام Play 5 Vitality معرفی کرده و در روز ششم آبان ماه نیز قصد دارد که دو دستگاه جدید به نام های Honor X30 Max و Honor X30i را به بازار معرفی کند. طراحی این دو محصول در حالی در شبکه اجتماعی Weibo فاش شد که زمان برگزاری مراسم معارفه هم در تیزر منتشر شده مشخص شد. این دستگاه در بهترین زمان ممکن و قبل از روز مجردهای چین یعنی 11 نوامبر معرفی خواهد شد.
Honor X30i همین حالا هم در فضای مجازی آشنا ست و مشخص شده که از یک چیپست Dimensity 810، نمایشگر 6.7 اینچی LCD با رزولیشن Full HD+ و باتری 4000 میلی آمپر ساعتی با امکان پشتیبانی از توان 22.5 واتی استفاده می کند. همانطور که مشاهده می کنید، هیچ یک از خصوصیات این محصول هیجان انگیز نیست.
دستگاهی که هیجان انگیز تر است، Honor X30 Max نام دارد. در نگاه اول این دستگاه بسیار شبیه به Honor X10 Max است. هنوز نمی دانیم که این دستگاه فقط نسخه بروز شده ای از همان محصول با اضافه شدن دوربین های جدید و چیپست قوی تر است یا خیر. ولی این را می دانیم که طبق گزارشات مختلف، این دستگاه یک نمایشگر 7.09 اینچی Full HD+ خواهد داشت و چیپست آن هم Dimensity 900 خواهد بود.


بهترین قیمت گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد Honor X30 Max و X30i در ششم آبان ماه معرفی خواهند شد.


* الزامی
* الزامی