iPhone SE 3 با نمایشگر LCD در راه است.
دوشنبه 3 آبان 1400
موبايل
هواداران اپل در سال گذشته استقبال خوبی از iPhone SE (2020) کردند و حالا طبق گزارشاتی که از چین منتشر شده، احتمالا اپل دوره زمانی 4 ساله برای معرفی نسل بعدی SE را کنار بگذارد.
هواداران اپل در سال گذشته استقبال خوبی از iPhone SE 2 2020 کردند و حالا طبق گزارشاتی که از چین منتشر شده، احتمالا اپل دوره زمانی 4 ساله برای معرفی نسل بعدی SE را کنار بگذارد.
گفته می شود که iPhone SE 3 جدید آخرین دستگاهی بود که از نمایشگر LCD استفاده می کند و قرار است در بهار سال آینده روانه بازار شود. با اینکه طرفداران اپل انتظار دستگاهی با ساختار کوچک هستند، ولی طبق شایعات این مدل از SE طراحی همچون iPhone XR خواهد داشت.
استفاده از بریدگی نمایشگر یا ناچ به معنای آن است که در این مدل خبری از دکمه Home وسطی نخواهد بود و احتمالا دکمه Touch ID همانند iPad ها به کنار دستگاه منتقل خواهد شد. البته لازم به ذکر است که این جزئیات اندکی با چیزی که چند ماه پیش به دستمان رسیده بود، مغایرت دارد بنابراین یکی از این منابع اشتباه می کنند.
گفته شده که آیفون جدید از نسل جدید چیپست های اپل یعنی A15 پنج نانومتری بهره مند خواهد شد و از این رو پشتیبانی از شبکه 5G هم به این محصول اضافه خواهد شد. از نظر قیمتی گفته می شود که این SE جدید قیمتی مشابه SE (2020) سال گذشته داشته باشد و حوالی 400 دلار باشد.

نظرات کاربران در مورد iPhone SE 3 با نمایشگر LCD در راه است.


* الزامی
* الزامی