رنگ های گوشی جدید Galaxy A53 سامسونگ فاش شدند
یک‌شنبه 2 آبان 1400
موبايل
شرکت سامسونگ در بهار امسال Galaxy A52 و Galaxy A52 5G را معرفی کرد و اندکی بعد از آن A52s 5G را روانه بازار کرد.
شرکت سامسونگ در بهار امسال Galaxy A52 و Galaxy A52 5G را معرفی کرد و اندکی بعد از آن A52s 5G را روانه بازار کرد. با اینکه تا معرفی و عرضه  Galaxy A53  مدت زمان تقریبا زیادی باقی مانده، ولی از همین حالا هم شایعات و اخبار زیادی پیرامون میان رده محبوب بعدی این غول تکنولوژی کره ای در فضای مجازی منتشر شده است. در آخرین خبر هم رنگ های قابل عرضه این محصول مشخص شده است.
بر اساس خبرگزاری GalaxyClub، گلکسی A53 حداقل در چهار رنگ مشکی، سفید، آبی روشن و نارنجی روانه بازار خواهد شد. با اینحال سامسونگ قرار است بعد از عرضه در بهار 1401، رنگ های بیشتری از این محصول را هم عرضه کند.
این خبرگزاری آلمانی همچنین مدعی شده که A53 همانند A52s از یک دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی بهره خواهد برد. با اینحال مشخص نیست که سایر دوربین های نسخه قبلی، یعنی دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی، دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی و سنسور سنجش عمق 5 مگاپیکسلی در این محصول هم گنجانده شود.
در حال حاضر جزئیات و اطلاعات پیرامون Galaxy A53 هنوز در هاله ای از ابهام است ولی احتمال می رود که در ماه های آینده اطلاعات بیشتری پیرامون این میان رده به دستمان برسد.


نظرات کاربران در مورد رنگ های گوشی جدید Galaxy A53 سامسونگ فاش شدند


* الزامی
* الزامی