Galaxy S21 FE سامسونگ در 21 دی ماه معرفی خواهد شد.
شنبه 24 مهر 1400
موبايل
روز گذشته سامسونگ با اعلام برگزاری مراسم Unpacked Part 2، در روز 28 مهر، همه فعالان حوزه تکنولوژی را غافلگیر کرد
روز گذشته سامسونگ با اعلام برگزاری مراسم Unpacked Part 2، در روز 28 مهر، همه فعالان حوزه تکنولوژی را غافلگیر کرد تا در برگزاری آخر هفته ای داغ و هیجان انگیز برای دنیای تکنولوژی در اواخر مهر ماه در کنار شرکت های اپل و گوگل سهمی داشته باشد.
ممکن است برخی بر این عقیده باشند که سامسونگ قصد دارد در مراسم چند روز دیگر خود Galaxy S21 FE را معرفی کند. دستگاهی که به خاطر کاهش تولید چیپست ناشی از شیوع ویروس کرونا، معرفی و عرضه آن چندین بار به تعویق افتاده بود. اگر شما هم جزوی از آن دسته افرادی هستید که فکر می کردید S21 FE ستاره مراسم آخر این هفته خواهد بود، کاملا اشتباه می کنید. چرا که امروز در توییت های مختلفی از طرف منابع آگاه، تاریخ دیگری برای معرفی این دستگاه تعیین شده است.
گفته می شود که تولید انبوه Galaxy S21 FE از اواسط آبان ماه آغاز می شود، بنابراین سامسونگ دستگاهی را که تا ماه آینده تولید انبوه آن شروع نمی شود، معرفی نخواهد کرد. به جای آن، همه منابع آگاه اعلام کرده اند که اولین ماه سال میلادی آینده یعنی دی ماه 1400، زمان معرفی این دستگاه خواهد بود. برخی از منابع حتی یک روز خاص را اعلام کرده و مدعی شده اند که مراسم معرفی S21 FE در 21 دی ماه خواهد بود.
اگر این خبر صحت داشته باشد، تقریبا هیچکس نمی داند که در مراسم آخر این هفته دقیقا چه محصولاتی قرار است معرفی و روانه بازار شود! همچنین گفته می شود که اگر Galaxy S21 FE در دی ماه معرفی شود، احتمال دارد که مراسم معرفی خانواده Galaxy S22 به بهمن ماه موکول شود. بنابراین شایعه به تعویق افتادن معرفی پرچمداران بعدی سامسونگ می تواند صحت داشته باشد تا در این مدت S21 FE بتواند فروش خوبی داشته باشد.


مشاهده لیست قیمت به روز محصولات سامسونگ در ایران

نظرات کاربران در مورد Galaxy S21 FE سامسونگ در 21 دی ماه معرفی خواهد شد.


* الزامی
* الزامی