گوشی جدید Poco M4 Pro 5G در راه است.
شنبه 24 مهر 1400
موبايل
اوایل مهر ماه بود که متوجه شدیم Poco در حال کار روی M4 Pro 5G است تا جانشین M3 Pro 5G که تنها 6 ماه از معرفی آن گذشته، باشد.
اوایل مهر ماه بود که متوجه شدیم Poco در حال کار روی M4 Pro 5G است تا جانشین M3 Pro 5G که تنها 6 ماه از معرفی آن گذشته، باشد. در آن زمان فقط نام دستگاه، شماره مدل آن و چند مجوز در آژانس های مختلف را می دانستیم.
با توجه به مجوزهای دریافت شده توسط این دستگاه، می توان به این نتیجه رسید که زمان زیادی از معرفی این گوشی باقی نمانده است. حالا هم شایعات جدید حاکی از آن است که Poco M4 Pro 5G یا اوایل آبان و یا آذر ماه روانه بازارهای جهانی می شود.
همچنین گفته می شود که اندکی بعد از آن هم نوبت به بازار هند می رسد. ظاهرا عرضه جهانی این محصول زودتر از هند انجام می گیرد. گفته می شود که این دستگاه از یک چیپست Dimensity ساخت مدیاتک استفاده می کند و می تواند از توان شارژ 33 واتی پشتیبانی کند که این ارتقایی قابل توجه از 18 وات مدل قبلی است.
اگر واقعا این محصول در هفته های آینده معرفی شود، به زودی صفحات رسمی Poco در شبکه های اجتماعی شروع به انتشار تبلیغات و تیزر برای M4 Pro 5G خواهند کرد که این اطلاعات و مشخصات فنی بیشتری پیرامون این محصول به دستمان خواهد رساند.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی جدید Poco M4 Pro 5G در راه است.


* الزامی
* الزامی