iPhone SE 3 به شبکه 5G مجهز خواهد شد ولی طراحی آن تغییری نخواهد کرد.
شنبه 24 مهر 1400
موبايل
مدتی می شود که اخبار و شایعات مختلف پیرامون مدل جدید iPhone SE به چیپست بروزرسانی شده و پشتیبانی از شبکه 5G در فضای مجازی منتشر شده
مدتی می شود که اخبار و شایعات مختلف پیرامون مدل جدید iPhone SE به چیپست بروزرسانی شده و پشتیبانی از شبکه 5G در فضای مجازی منتشر شده و حالا هم یک وبلاگ ژاپنی با نام Macotakara در گزارشی مدعی شده که طراحی iPhone SE 3 همانند iPhone SE 2 2020 خواهد بود. این یعنی دستگاهی با نمایشگر 4.7 اینچی LCD موجه خواهید شد که در بخش بالایی و پایینی آن حاشیه بزرگی قرار گرفته و همچنین دکمه آشنای Touch ID هم در آن قرار گرفته و بدنه دستگاه نیز آلومینیومی خواهد بود.
مهمترین و اصلی ترین ارتقای سومین نسل از SE های اپل، استفاده از چیپست جدید و قدرتمند A15 اپل است که درست همانند سری آیفون 13 امسال، به مودم اسنپدراگون X60 5G ساخت کوالکام، مجهز شده است. در این گزارش آمده که احتمالا تولید انبوه SE 3 از آذر ماه آغاز خواهد شد ولی معرفی آن به بهار سال آینده موکول شده است.
همچنین شایعه شده که اپل در سری آیفون های بعدی، نسخه mini خود را حذف خواهد کرد تا مدل های SE تنها گزینه موجود برای آیفون های کوچک این شرکت باشد.

نظرات کاربران در مورد iPhone SE 3 به شبکه 5G مجهز خواهد شد ولی طراحی آن تغییری نخواهد کرد.


* الزامی
* الزامی