با قیمت و مشحصات ساعت هوشمند جدید اپل واچ 7 آشنا شوید
پنج‌شنبه 25 شهریور 1400
گجت ها
ساعت هوشمند جدید اپل از راه رسید و همین ابتدا باید بگوییم که همانند شایعات نمایشگر تخت ندارد.
در واقع اپل برعکس کار کرده و  در اپل واچ 7 حتی با کناره های خمیده تر و شیشه، به ظاهر آن منحنی بیشتری داده است.
بزرگترین بهبود صورت گرفته، نمایشگر جدید و بزرگتری است که حالا در همان بدنه قبلی جای گرفته است. اپل توانسته نمایشگر را به از کناره ها بزرگتر کند و حاشیه های نمایشگر را به 1.7 میلی متر کاهش دهد. این یعنی 40 درصد باریکتر از حاشیه های  اپل واچ 6  این باعث شده که ابعاد نمایشگر رشد 20 درصدی داشته باشد.
Watch Series 7 اپل همچنین مداوم تر از قبل شده است. شیشه استفاده شده در این ساعت مقاومت بیشتری در برابر شکستگی دارد و همچنین این ساعت توانسته مجوز ضد گرد و غبار IP6X را هم در کنار قابلیت ضد آب WR50 دریافت کند.
WatchOS از نمایشگر بزرگتر این ساعت ها بهره می برد و حالا عناصر UI آن دوباره طراحی شده است. حالا دکمه ها بزرگتر شده اند و اعلان ها نیز متن بیشتری را به نمایش می گذارند و همچنین Apple Watch از کیبورد کامل QWERTY هم پشتیبانی می کند تا کاربر از خود ساعت متن های خود را بنویسد. کاربر می تواند با لمس و اسلاید شروع به تایپ کند و Apple QuickPath از یادگیری ماشینی استفاده می کند تا کلمه مورد نظر کاربر را حدس بزند.
اپل گفته که می توان روی همان عمر باتری 18 ساعته حساب کرد ولی سرعت شارژ حالا با استفاده از پورت USB-C به میزان 33 درصد افزایش یافته است. 45 درصد شارژ Series 7 حالا میزان شارژ آن را از 0 به 80 می رساند.
لازم به ذکر است که اپل Watch Series 7 خود را با آلومینیوم 100 درصد بازیافت شده ساخته است و آن را در پنج رنگ و سه نسخه استیل ضد زنگ و یک تیتانیوم روانه بازار می کند.
Watch Series 7 اپل در پاییز عرضه خواهد شد ولی اپل هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه آن تعیین کرده است. قیمت این دستگاه نیز از 399 دلار شروع می شود. Apple Watch Series 3 هنوز توسط اپل به فروش می رسد ولی قیمت آن به 199 دلار کاهش یافته است. Watch SE هم به قیمت 279 دلار به دست مشتریان خواهد رسید. Series 6 اما دیگر به فروش نخواهد رسیدی.


مشاهده لیست قیمت انواع ساعت هوشمند در ایران

نظرات کاربران در مورد با قیمت و مشحصات ساعت هوشمند جدید اپل واچ 7 آشنا شوید


* الزامی
* الزامی