Xiaomi 11T و Xiaomi 11T Pro سه سال بروزرسانی نرم افزاری دریافت خواهد کرد.
شنبه 20 شهریور 1400
موبايل
در چند سال اخیر بسیاری از سازندگان گوشی های هوشمند اندرویدی به مشتریان خود قول پشتیبانی های نرم افزاری متعدد را داده اند و سامسونگ در این بین بیشترین تعداد دستگاه های پشتیبانی شده را در اختیار دارد.
در چند سال اخیر بسیاری از سازندگان گوشی های هوشمند اندرویدی به مشتریان خود قول پشتیبانی های نرم افزاری متعدد را داده اند و سامسونگ در این بین بیشترین تعداد دستگاه های پشتیبانی شده را در اختیار دارد.
یکی از سازندگان مهم در این بین که چندان توجه زیادی به بحث پشتیبانی نرم افزاری محصولات خود نداشت، شیائومی بود ولی به نظر می رسد که حالا شرایط کاملا فرق خواهد کرد. چرا که این کمپانی دیروز اعلام کرد که قصد دارد پرچمداران آتی خود یعنی 11T و 11T Pro خود را تا سه سال بروزرسانی نرم افزاری بزرگ و چهار سال پشتیبانی امنیتی کند. این پشتیبانی از روز معرفی که طبق گفته عده ای در روز 24 شهریور ماه انجام خواهد گرفت، شروع خواهد شد.
شنیدن این خبر راجع به شیائومی بسیار عالی است و امیدواریم این اتفاق خوب برای دستگاه های دیگری در سبد محصولات این شرکت جوان بیفتد. با این وجود، بیانیه خبری این کمپانی مخصوصا به این نکته اشاره می کند که "دیگر دستگاه های این شرکت این بار شامل این پشتیبانی نمی شوند". بنابراین باید منتظر باشیم و ببینیم که شرایط از این به بعد چگونه پیش خواهد رفت. البته این کمپانی در بیانیه خود گفته که قصد دارد "احتمال بروزرسانی بسته های سیستم عاملی و امنیتی را به دستگاه های بیشتری گسترش دهد." بنابراین می توان امید زیادی در این باره داشت.
آلبرت شان رئیس بخش محصولات و تکنولوژی بین الملل شیائومی می گوید "با بهبودهای مداوم ایجاد شده در سخت افزار گوشی های هوشمند، چرخه عمر این دستگاه ها به شدت افزایش یافته است و این یعنی دیگر نیاز نیست که کاربران محصولات خود را هر سال عوض کنند. به همین دلیل، کاربران بیشتری به دریافت آخرین بروزرسانی های نرم افزاری اهمیت می دهند و ویژگی های جدیدی برای محصول خود می خواهند." ما بسیار خوشحال هستیم که این شرکت متوجه این اهمیت شده، چرا که مدت زیادی است که این ترند در بازار گوشی های هوشمند رواج دارد.
شان همچنین افزود "ارائه بروزرسانی های سیستمی و امنیتی برای همه محصولات قدیمی تولید شده در این مدت، ماموریت ساده ای برای شیائومی نیست. با اینحال، فائق آمدن بر این چالش ها و جلب رضایت مشتریان ما بسیار هیجان انگیز است. از یک طرف، ما بار دیگر به قول برند شیائومی به کاربران جهانی خودش که ارائه محصولات شگفت انگیز است، عمل می کنیم. از طرف دیگر، گسترش تدریجی چرخه عمل گوشی های هوشمند شیائومی حرکتی جدید است که اهداف شیائومی از جمله ثبات و مسئولیت اجتماعی خود را به حقیقت پیوند می دهد."


مشاهده لیست قیمت به روز گوشی موبایل در ایران

نظرات کاربران در مورد Xiaomi 11T و Xiaomi 11T Pro سه سال بروزرسانی نرم افزاری دریافت خواهد کرد.


* الزامی
* الزامی