همه مدل های گوشی های جدید اپل iPhone 13 از 26 شهریور عرضه خواهند شد.
پنج‌شنبه 4 شهریور 1400
موبايل
سال گذشته شرکت اپل در ابتدا iPhone 12 و iPhone 12 Pro را معرفی کرد که در اواخر مهر ماه عرضه شد و سپس iPhone 12 و iPhone 12 Pro Max را در اواسط آبان ماه روانه بازار کرد.
سال گذشته شرکت اپل در ابتدا iPhone 12 و iPhone 12 Pro را معرفی کرد که در اواخر مهر ماه عرضه شد و سپس iPhone 12 و iPhone 12 Pro Max را در اواسط آبان ماه روانه بازار کرد. امسال اما این کمپانی عظیم کوپرتینویی ممکن است هر چهار مدل آیفون 13 های امسال را به طور همزمان معرفی و عرضه کند. این ادعا بر اساس مدارکی که از اپلیکیشن تجارت الکترونیک کشور چین به دست آمده، مطرح شده است.
اسکرین شاتی که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد، توسط حساب کاربری @pandalsBald منتشر شده و گزارش آن هم در خبرگزاری IT Home پخش شده است. این پست ها نشان می دهد که هر چهار مدل iPhone 13 امسال از تاریخ 26 شهریور ماه عرضه خواهند شد. البته این برای کشور چین است و احتمالا این کشور جزو اولین کشورهای دریافت کننده آیفون های جدید است.
هندزفری های بیسیم AirPods 3 هم چند هفته بعد یعنی در تاریخ 8 مهر ماه عرضه خواهد شد. طبق معمول مدت کوتاهی قبل از عرضه هم برای پیش فروش تعیین خواهد شد.
البته ممکن است این اطلاعات راجع به زمان معرفی و عرضه صحیح نباشد، گرچه بسیاری از تحلیلگران معتقدند که اپل قصد دارد محصولات خود را در شهریور ماه معرفی کند. همچنین انتظار می رود که فروش مدل های جدید از آیفون 12 ها بهتر باشد. خبرگزاری بلومبرگ گزارش کرده که اپل قصد دارد تعداد دستگاه های آمده شده در زمان عرضه امسال 20 درصد بیشتر از سال قبل باشد.
سال گذشته، شرایط ویژه  ایجاد تاخیر در معرفی و عرضه آیفون های اپل شد که برنامه های این شرکت را بهم زد. اما اپل و شرکایش آموخته اند که شرایط را برای گوشی های موبایل  امسال تنظیم کنند تا تاخیری ایجاد نشود. بنابراین می توان انتظار داشت که همین ماه با آیفون های جدید آشنا شویم

 

نظرات کاربران در مورد همه مدل های گوشی های جدید اپل iPhone 13 از 26 شهریور عرضه خواهند شد.


* الزامی
* الزامی