Galaxy S22 سامسونگ یک سنسور 50 مگاپیکسلی RGBW خواهد داشت.
چهارشنبه 13 مرداد 1400
موبايل
مدت زیادی است که سامسونگ در حال کار روی سنسور 200 مگاپیکسلی خود است و با توجه به اخباری که منتشر شده، انتظار داریم که این ISOCELL جدید ابتدا در Xiaomi Mi 12 استفاده شود.
مدت زیادی است که سامسونگ در حال کار روی سنسور 200 مگاپیکسلی خود است و با توجه به اخباری که منتشر شده، انتظار داریم که این ISOCELL جدید ابتدا در Xiaomi Mi 12 استفاده شود. حال در جدیدترین اخبار پیرامون این غول کره ای، آمده که این کمپانی در حال کار روی یک سنسور 50 مگاپیکسلی با سنسور RGBW است که در Galaxy S22 استفاده خواهد شد.
هر دو سنسور در سپتامبر امسال معرفی خواهند شد و این خبر را Ice Universe داده که یک افشا کننده بسیار معتبر است.
سنسورهای استاندارد RGB می توانند نور های قرمز، سبز و آبی را بخوانند و بعد آن ها را برای ایجاد رنگ های جدید، با هم ترکیب می کند ولی RGBW یک چراغ LED هم دارد که نور خالص سفید را اضافه می کند. روی کاغذ، این سنسور باید هایلایت بهتری را در صحنه هایی با کنتراست بالا ارائه دهد.
البته همین حالا هم می دانیم که این نوع سنسور در واقعیت چه عملکردی خواهد داشت که چرا که Huawei P8 یکی از اولین دستگاه هایی بود که از چنین سیستمی استفاده کرد و در سال 2015 عکس های ثبت شده با این دستگاه بسیار شفاف و با کیفیت بود. البته آن سنسور فقط 13 مگاپیکسلی بود و قدرت پردازشی آن روزها به هیچ وجه قابل مقایسه با چیزی که این روزها مشاهده می کنیم نیست. با توجه به این اطلاعات، سنسور 50 مگاپیکسلی RGBW باید عکس های چشم نوازی را با نویز کم ارائه دهد.


مشاهده لیست قبمت  بروز گوشی موبایل 

 

نظرات کاربران در مورد Galaxy S22 سامسونگ یک سنسور 50 مگاپیکسلی RGBW خواهد داشت.


* الزامی
* الزامی