تصاویر زنده از Honor X20 فاش شد.
چهارشنبه 13 مرداد 1400
موبايل
ماه گذشته بود که Honor X20 SE معرفی و روانه بازار شد و حالا نوبت به X20 رسیده که به دست علاقمندان خود برسد.
ماه گذشته بود که Honor X20 SE معرفی و روانه بازار شد و حالا نوبت به  Honor X20 رسیده که به دست علاقمندان خود برسد. به تازگی تصاویری از این گوشی از طرف Digital Chat Station در فضای مجازی منتشر شده است. این افشا کننده معتبر چینی با انتشار این تصاویر گفته در چین هنوز کاربران زیادی به نمایشگرهای تخت علاقمند هستند از این رو شرکت Honor تصمیم گرفته در محصول جدید خود از شیشه 2.5D خمیده استفاده نکند.
تصویر منتشر شده خبر از وجود یک ساختمان دوربین دوگانه در بخش جلویی می دهد که در یک حفره بیضی شکل قرار گرفته است. در این تصاویر دکمه پاور مشخص نیست و این می تواند به معنا قرارگیری آن در زیر دکمه پاور و ادغام آن با حسگر اثر انگشت باشد.
طراحی بخش پشتی هم به صورتی است که سه لنز دوربین به همراه یک چراغ LED به شکل مربع در کنار هم و در یک جزیره دوربین دایره شکل قرار گرفته است. این نوع طراحی، مشابه چیزی است که در Huawei Mate 30 های سال گذشته دیده بودیم. حتی در دستگاه به تازگی معرفی شده Huawei nova 8i هم می توان چنین چیزی را دید و این بحث استقلال شرکت Honor از هوآوی را به میان می آورد.
با نگاه دقیق تر به ساختمان دوربین پشتی محصول، یک دستگاه را با دیافراگم بزرگ و دو دیافراگم کوچکتر را مشاهده می کنیم و این یعنی با یک دوربین اصلی و یک عمق سنج و یک ماکرو طرف خواهیم بود. Honor X20 آمده تا میراث محصولات سری X این شرکت را ادامه دهد. یعنی محصولی با نمایشگر و باتری بزرگ برای بهبود تجربه مدیا و وب گردی برای کاربران جوان.


مشاهده لیست قیمت به روز گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد تصاویر زنده از Honor X20 فاش شد.


* الزامی
* الزامی