قیمت گوشی جدید Galaxy A52s 5G سامسونگ فاش شد.
چهارشنبه 13 مرداد 1400
موبايل
با اینکه از معرفی Galaxy A52 5G چند ماهی می گذرد، ولی سامسونگ در حال کار روی نسخه بهبود یافته ای از این دستگاه است که Galaxy A52s 5G نام دارد.
با اینکه از معرفی Galaxy A52 5G چند ماهی می گذرد، ولی سامسونگ در حال کار روی نسخه بهبود یافته ای از این دستگاه است که Galaxy A52s 5G نام دارد.
این دستگاه بهبود یافته از چیپست اسنپدراگون 778G استفاده می کند و لیست بنچمارک آن هم فاش شده است. همین بنچمارک خبر از ارتقای عملکرد بسیار قابل توجهی نسبت به چیپست اسنپدراگون 750G تعبیه شده در A52 5G را نشان می دهد. البته مطمئن نیستیم که این تنها تفاوت این دو دستگاه باشد، ولی امروز که قیمت آن مشخص شده، بین این دو نزدیکی زیادی را مشاهده می کنیم.
بنابر خبری که توسط یک فروشنده اروپایی منتشر شده، Galaxy A52s 5G با حافظه داخلی 128 گیگابایتی، برچسب قیمت 450 تا 500 یورویی خواهد داشت. در حال حاضر، A52 5G برچسب قیمت 445 دلاری دارد، بنابراین به نظر می رسد که دستگاه جدید قرار است با همین برچسب قیمت به دست مشتریان برسد و نسخه استاندارد با تخفیف قیمت به فروش برسد.
امیدواریم که با وجود ارتقای قدرت پردازنده، در حوزه های دیگر با پسرفت یا داونگرید مواجه نشویم، چرا که اگر چنین نباشد ارزش نسخه s از استاندارد بیشتر خواهد بود و بالطبع کاربران بیشتری به سراغ آن خواهند رفت. به هر حال گفته شده که A52 5G در ابتدا در قاره اروپا عرضه خواهد شد و بعد از چند هفته به کشور هند هم خواهد رسید. این دستگاه در رنگ های سبز مشکی و بنفش روانه بازار خواهد شد.


مشاهده لیست قیمت به روز گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد قیمت گوشی جدید Galaxy A52s 5G سامسونگ فاش شد.


* الزامی
* الزامی