ساعت های هوشمند جدید Watch GT 2 Pro ECG و Band 6 Pro هوآوی معرفی شدند.
یک‌شنبه 10 مرداد 1400
گجت ها
در کنار سری پرچمداران P50، هواوی دو گجت پوشیدنی جدید را هم معرفی کرد که Watch GT 2 Pro ECG و Band 6 Pro نام دارند.
در کنار سری پرچمداران  P50، هواوی دو گجت پوشیدنی جدید را هم معرفی کرد که Watch GT 2 Pro ECG و Band 6 Pro نام دارند. هر دو گجت ارتقای قابل توجهی نسبت به مدل های قبلی خود داشته اند و Watch GT 2 Pro ECG ضربان سنج برقی دارد در حالیکه Band 6 Pro قابلیت اندازه گیری دمای بدن دارد.
Watch GT 2 Pro ECG از نظر اندازه و قابلیت های مختلف همانند Watch GT 2 Pro است که سال گذشته معرفی شده بود. این ساعت یک نمایشگر 1.39 اینچی AMOLED دارد و یک لایه شیشه کریستال Sapphire از آن محافظت می کند و فریم آن هم از جنس تیتانیوم است. در این دستگاه سنسور ضربان قلب، سنسور اکسیژن خون و سنجش استرس و کیفیت خواب قرار گرفته است. این ساعت هوشمند از سیستم عامل Huawei Lite OS استفاده می کند و بیش از 100 حالت ورزشی را پشتیبانی می کند.
قیمت این محصول هم 3088 یوان یا 480 دلار است و از 12 مرداد ماه نیز عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که Watch GT 2 Pro ECG تنها در رنگ مشکی به دست مشتریان خواهد رسید.
Band 6 Pro نیز یک نمایشگر 1.47 اینچی AMOLED دارد و سنسورهای ضربان قلب، اکسیژن خون، خواب و استرس که در ساعت Watch GT 2 Pro ECG تعبیه شده بود، در این مچبند هم وجود دارد. در کنار آن ها، سنسور دماسنج بدن در این محصول قرار گرفته و گفته شده که می تواند از 96 حالت ورزشی پشتیبانی کند. عمر باتری این گجت هم با استفاده عادی حدود 2 هفته اعلام شده است.
برای خرید Band 6 Pro باید 499 یوان یا 70 دلار هزینه کنید. البته بعد از عرضه این محصول در 30 مرداد ماه.

مشاهده لیست قیمت به روز انواع ساعت هوشمند

نظرات کاربران در مورد ساعت های هوشمند جدید Watch GT 2 Pro ECG و Band 6 Pro هوآوی معرفی شدند.


* الزامی
* الزامی