اپل در iPhone 14 Pro از آلیاژ تیتانیوم استفاده خواهد کرد.
چهارشنبه 6 مرداد 1400
موبايل
بنابر یادداشتی که توسط دفتر چین JP Morgan خطاب به سرمایه گذاران منتشر شده، کمپانی اپل قصد دارد در ساخت iPhone 14 Pro از آلیاژ تیتانیوم استفاده کند.
بنابر یادداشتی که توسط دفتر چین JP Morgan خطاب به سرمایه گذاران منتشر شده، کمپانی اپل قصد دارد در ساخت iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro MAX از آلیاژ تیتانیوم استفاده کند. ممکن این تیتانیوم در شاسی بیرونی، قطعاتی درونی و یا هر دو استفاده شود. اپل تجربیاتی در استفاده از تیتانیوم در محصولات خود دارد و از تازه ترین محصولاتی که از این آلیاژ استفاده کرده، می توان به Apple Watch و Apple Card اشاره کرد.
تیتانیوم قوی تر بسیاری از فلزات است و 3 برابر استیل ضد زنگ مقاومت دارد، در حالیکه وزن آن کمتر است. البته خیلی زود کثیف شده و ظاهر چندان جذابی هم ندارد. به احتمال زیاد اپل با ترکیب این فلز با فلزاتی دیگر، این مشکلات را حل خواهد کرد.
لازم به ذکر است که بنابر این مقاله خبری، تنها مدل های iPhone 14 Pro از این فلز گرانبها استفاده خواهند کرد.
یادداشت JP Morgan متذکر شده که قطعات داخلی iPhone 14 نسبت به iPhone 13 امسال، تغییرات بیشتری خواهد داشت و همچنین گفته شده که در این سری دیگر خبری از iPhone 14 mini نخواهد بود و فقط نسخه های 6.1 و 6.7 اینچی را خواهیم داشت.مشاهده بهترین قیمت گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد اپل در iPhone 14 Pro از آلیاژ تیتانیوم استفاده خواهد کرد.


* الزامی
* الزامی