ایربادز جدید شیائومی Redmi Buds 3 Pro به عنوان نسخه جهانی Air Dots 3 Pro معرفی شد.
پنج‌شنبه 31 تیر 1400
موبايل
ماه گذشته شرکت شیائومی Redmi Air Dots 3 Pro را در بازار چین عرضه کرده و حالا این شرکت قصد دارد هندزفری بیسیم خود را با نام Redmi Buds 3 Pro روانه بازار جهانی کند.
ماه گذشته شرکت شیائومی Redmi Air Dots 3 Pro را در بازار چین عرضه کرده و حالا این شرکت قصد دارد هندزفری بیسیم خود را با نام Redmi Buds 3 Pro روانه بازار جهانی کند. گفته شده که قیمت این محصول 60 دلار خواهد بود ولی برای مدتی کوتاهی می توان آن را به قیمت 40 دلار هم خریداری کرد.
مشخصات فنی Buds 3 Pro کاملا همانند Air Dots 3 Pro است که شامل درایور 9 میلی متری و 3 میکروفون برای سیستم ضد نویز و تشخیص صدا می شود. گفته شده که سیستم ضد نویز این هندزفری می تواند تا 35 دسیبل صدای اطراف را بلاک کند و ارتباط نیز از طریق بلوتوث 5.2 شکل گرفته و قابلیت اتصال به دو دستگاه به صورت همزمان هم وجود دارد. از نظر عمر باتری گفته شده که می توان انتظار 28 ساعت کار مداوم را از آن داشت. همچنین Buds 3 Pro به شکل بیسیم و با کابل USB-C قابل شارژ است.
گفته شد که فروش این محصول از فردا آغاز خواهد شد و رنگ های در دسترس هم فعلا مشکی و خاکستری هستند.مشاهده لیست قیمت به روز محصولات شیائومی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد ایربادز جدید شیائومی Redmi Buds 3 Pro به عنوان نسخه جهانی Air Dots 3 Pro معرفی شد.


* الزامی
* الزامی