Xiaomi Mi CC11/Note 11 Pro دوربین تله فوتو 5x خواهد داشت.
پنج‌شنبه 24 تیر 1400
موبايل
شیائومی در حال آماده سازی برای عرضه جانشین Mi CC9 است و اینطور که از اخبار فاش شده پیداست، دوباره با یک ساختمان دوربین قدرتمند روبرو خواهیم شد.
شیائومی در حال آماده سازی برای عرضه جانشین Mi CC9 است و اینطور که از اخبار فاش شده پیداست، دوباره با یک ساختمان دوربین قدرتمند روبرو خواهیم شد. بنابر ادعای یک منبع، Mi CC 11 یک دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی اصلی خواهد داشت و نسخه Pro آن هم یک دوربین پریسکوپ با قدرت زوم 5 برابری خواهد داشت.
نسخه استاندارد Xiaomi Mi CC11 نیز با نام  Mi Note 11  به کشورهای دیگر عرضه خواهد شد و گفته می شود که یک نمایشگر OLED با نرخ ریفرش 90 هرتزی و اسنپدراگون 778G یا 780G خواه داشت. این در حالیست که نسخه Pro از یک چیپست اسنپدراگون 870 استفاده خواهد کرد. همچنین گفته شده که هر دو دستگاه برای دوربین اصلی از سنسوری با ابعاد 1/1.3 اینچی استفاده خواهند کرد.
این افشا کننده همچنین سخن از وجود یک دوربین 200 مگاپیکسلی را هم به میان آورده که انتظار می رود توسط شرکت سامسونگ معرفی شود و قرار است که در Mi 12 شیائومی استفاده شود. البته شیائومی قبل از این دستگاه، Mi Mix 4 را معرفی خواهد کرد ولی دوربین این دستگاه سنسور 50 مگاپیکسلی ISOCELL است.مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی موبایل در بازار یاران

نظرات کاربران در مورد Xiaomi Mi CC11/Note 11 Pro دوربین تله فوتو 5x خواهد داشت.


* الزامی
* الزامی