iPhone 13 توسط Foxconn و Pegatron تولید خواهد شد.
چهارشنبه 16 تیر 1400
موبايل
انتظار می رود که تا سه ماه دیگر آیفون های جدید سری 13 را در قفسه فروشگاه ها ببینیم
انتظار می رود که تا سه ماه دیگر iPhone 13  را در قفسه فروشگاه ها ببینیم و هر چه به موعد معرفی نزدیک تر می شویم، اخبار و گزارشات بیشتری راجع به آن ها به دستمان می رسد. بنابر آخرین خبر هم مشخص شده که Foxconn و Pegatron دو شریک سازنده اپل برای ساخت آیفون های 2021 خواهند بود و برای تولید iPhone 13 mini هم تولید اشتراکی خواهند داشت.
گزارشاتی که توسط Ming-Chi Kuo منتشر شده هم حاکی از آن است که به خاطر فروش کم نسخه مینی، آخرین باری خواهد بود که این مدل در آیفون ها قرار می گیرد و این یعنی در سال 2022 شاهد معرفی سه مدل آیفون خواهیم بود. در گزارش دیگری هم آمده بود که یک نسخه ارزان تر از 14 Max با نمایشگری بزرگتر خواهیم دید که البته هنوز به طور کامل تایید نشده است.
Foxconn بزرگترین تولید کننده آیفون های جدید خواهد بود که البته نکته عجیبی نیست ولی انتخاب Pegatron توسط اپل خبر مهمی است، چرا که این کارخانه تایوانی به خاطر استفاده از دانش آموزان به عنوان کارگر، عفو مشروط گرفته بود و حواشی زیادی ایجاد کرده بود. منابع داخلی مدعی اند که Foxconn هنوز بخش بزرگی از قطعات iPhone 13 را تولید خواهد کرد.
در خبر دیگری هم آمده که iPhone 13 Pro ها نسبت به iPhone 12 Pro سال قبل، دوربین بهتری خواهند داشت، و همچنین ساختمان دوربین مربعی آن نیز بزرگتر خواهد شد. در تصویر بالا یک کیس محافظ آیفون های بعدی در نسخه فعلی قرار گرفته و به راحتی می توان بزرگتر بودن ساختمان دوربین را مشاهده کرد.

مشاهده لیست قیمت به  روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد iPhone 13 توسط Foxconn و Pegatron تولید خواهد شد.


* الزامی
* الزامی