اپل برای AirTag ها اپلیکیشن اندرویدی خواهد ساخت.
پنج‌شنبه 20 خرداد 1400
گجت ها
حدود یک ماه از معرفی و عرضه AirTag های اپل می گذرد و حالا طبق گزارش CNET، اپل قصد دارد یک بروزرسانی نرم افزاری برای این ردیاب های کوچک و جالب منتشر کند.
حدود یک ماه از معرفی و عرضه AirTag های اپل می گذرد و حالا طبق گزارش CNET، اپل قصد دارد یک بروزرسانی نرم افزاری برای این ردیاب های کوچک و جالب منتشر کند. این نرم افزار جدید، قرار است شیوه هشدار AirTag ها را در یک ردیاب گمشده مجاور را تغییر دهد. همچنین گفته می شود که بازه زمانی برای زمانی که دیگران را از وجود یک ردیاب گمشده باخبر می کند را نیز تغییر خواهد داد.
قبل از این بروزرسانی نرم افزاری، AirTag ها فقط بعد از 3 روز گم شدن، صدایی از خود در می آوردند. برای پیشگیری از استفاده از AirTag برای ردیابی افراد بدون دانستن خودشان، AirTag های گم شده در بازه زمانی 8 تا 24 ساعته، صدایی را اجرا خواهند کرد.
اپل در بیانیه ای اعلام کرده که این تغییر از "ردیابی ناخواسته" جلوگیری خواهد کرد. اگر شخصی یک AirTag ناخواسته را پیدا کند، آن شخص می تواند ردیاب را به یک آیفون یا دستگاهی با NFC متصل کند و برای غیر فعال کردن ردیاب آن، راهنمایی شود.
CNET در گزارش خود آورده که اپل از ارائه جزئیات بیشتر درباره قابلیت های لوازم جانبی AirTag ها و Find My با دستگاه های اندرویدی سر باز زده ولی گفته شده که در ماهی های باقی مانده امسال، اخباری پیرامون آن منتشر خواهد شد.
از روز پنجشنبه هفته گذشته، بروزرسانی نرم افزاری AIrTag ها شروع شده است. در ضمن این ردیاب ها هر زمان که در نزدیکی یک آیفون باشند، به طور خودکار بروزرسانی خواهند شد.


مشاهده قیمت به روز اپل AirTag  در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد اپل برای AirTag ها اپلیکیشن اندرویدی خواهد ساخت.


* الزامی
* الزامی