بروزرسانی نرم افزاری OnePlus 9 و 9 Pro عمر باتری و عملکرد دوربین را بهبود می بخشد.
شنبه 15 خرداد 1400
موبايل
دوربین های OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro کیفیت خوبی دارند ولی تا بهترین های صنعت فاصله دارند و حتی با وجود استفاده از برند Hasselblad و کمپین های تبلیغاتی آن، باز هم عملکرد تحسین برانگیزی نداشتند.
دوربین های OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro کیفیت خوبی دارند ولی تا بهترین های صنعت فاصله دارند و حتی با وجود استفاده از برند Hasselblad و کمپین های تبلیغاتی آن، باز هم عملکرد تحسین برانگیزی نداشتند. اما جدیدترین بروزرسانی نرم افزاری این دستگاه، برای حل مشکلات و ایراداتی که در عملکرد دوربین مشخص شده اند، منتشر شده است.
در اطلاعات این بسته آپدیت آمده که الگوریتم کاهش نویز و افکت شارپ تصویر بهبود یافته و در کنار آن عملکرد فوکوس و عکسبرداری در فضای بسته آن هم بهتر شده است. همچنین گفته شده که دقت تراز سفیدی تصاویر هم افزایش یافته است.
علاوه بر بهبودهای نرم افزاری برای دوربین، این بسته آپدیت عملکرد شبکه و عمر باتری را هم بهبود می بخشد. تجربه شارژ دستگاه و ثبات سیستمی هم بهت شده ولی جزئیاتی زیادی در رابطه با این بهبودها در اختیارمان قرار نگرفته است.
OxygenOS 11.2.6.6 در حال حاضر برای دستگاه های کشور هند منتشر شده ولی گفته شده که به زودی شهروندان اروپایی و آمریکای شمالی و سایر نقاط جهان هم این بسته بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد بروزرسانی نرم افزاری OnePlus 9 و 9 Pro عمر باتری و عملکرد دوربین را بهبود می بخشد.


* الزامی
* الزامی