سونی رنگ های جدید دسته بازی DualSense برای پلی استیشن 5 عرضه می کند.
دوشنبه 27 اردیبهشت 1400
گجت ها
احتمالا تاکنون با دسته های DualSense پلی استیشن 5 آشنا شده اید. حالا خبر رسیده که سونی قرار است رنگ های جدیدی به این دسته ها اضافه کند.
 احتمالا تاکنون با دسته های DualSense  برای  پلی استیشن 5 آشنا شده اید. حالا خبر رسیده که سونی قرار است رنگ های جدیدی به این دسته ها اضافه کند. این دو دسته جدید که Midnight Black و Cosmic Red نام دارند، قرار است تا شروع سال آینده روانه بازارهای جهانی شوند.
رنگ های جدید انتخاب شده مبتنی بر رنگ های کهکشان طراحی شده اند. رنگ مشکی از این دسته در واقع به طرز ظریفانه ای به رنگ خاکستری گرادیانت دارد تا در واقع نشان دهنده دید ما در آسمان شب باشد. رنگ قرمز هم ظاهری دو رنگه دارد که طبق گفته سازنده از رنگ قرمز کهکشان و کیهان الهام گرفته شده است.
دکمه های اصلی هر دو نسخه طبق رنگ بدنه و هماهنگ هستند و دکمه های نسخه مشکی به رنگ مشکی و نسخه قرمز به رنگ قرمز هستند. در ضمن هر دو نسخه، بارقه های آبی رنگ در نورپردازی تاچ پد دارند که از دسته های اصلی به ارث گرفته اند.
گفته شده که این دسته های جدید از اوایل ماه میلادی آینده یا اواسط خرداد ماه روانه بازار خواهند شد. تاریخ دقیق عرضه اما برای هر منطقه متفاوت خواهد بود.

نظرات کاربران در مورد سونی رنگ های جدید دسته بازی DualSense برای پلی استیشن 5 عرضه می کند.


* الزامی
* الزامی