Galaxy Z Flip3 مجوز شارژ 15 واتی خود را دریافت کرد.
سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1400
موبايل
با گرم شدن تنور اخبار و شایعات پیرامون Galaxy Z Plip3 در هفته های اخیر، در آخرین اطلاعات پیرامون این دستگاه توان شارژ باتری این دستگاه نیز مشخص شده است.
با گرم شدن تنور اخبار و شایعات پیرامون Galaxy Z Flip 3 در هفته های اخیر، در آخرین اطلاعات پیرامون این دستگاه توان شارژ باتری این دستگاه نیز مشخص شده است.
همانطور که توسط 3C، سازمان مصادف با FCC آمریکا مشخص شده، Galaxy Z Flip 3 5G با آداپاتور Adaptive Fast Charge عرضه خواهد شد که شماره مدل EP-TA200 دارد. این شارژر سال هاست که در جعبه Galaxy S ها نیز قرار گرفته و می تواند حداکثر توان 15 واتی را با ولتاژ 9 و جریان 1.67 آمپری ایجاد کند. این همان شارژری است که در جعبه Galaxy Z Flip قرار گرفته بود.
شماره مدل این دستگاه SM-F7110 است که مصادف با نسخه چینی Galaxy Z Flip 3 5G سامسونگ است.
چندی پیش رندرهای این دستگاه نیز فاش شد و تایید کرد که ظاهر این دستگاه شبیه به چیزی خواهد بود که در ماه جولای مشخص شده بود. این دستگاه تاشو با همان باتری نسخه قبلی عرضه خواهد شد و یا یک چیپست میان رده یا اسنپدراگون 888 در آن قرار خواهد گرفت. گزارشات اخیر حاکی از کاهش قابل توجه قیمت این دستگاه است، البته این خبر هم آمد که احتمالا شاهد استفاده از جدیدترین چیپست کوالکام در این دستگاه خواهیم بود.


مشاهده بهترین قیمت روز انواع گوشی موبایل در ایران

نظرات کاربران در مورد Galaxy Z Flip3 مجوز شارژ 15 واتی خود را دریافت کرد.


* الزامی
* الزامی