انتشار اطلاعاتی پیرامون نمایشگر iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1400
موبايل
مدتی می شود که اخبار و شایعات حاکی از آن اند که آیفون ها به نمایشگرهایی با نرم ریفرش 120 هرتزی مجهز خواهند شد
مدتی می شود که اخبار و شایعات حاکی از آن اند که آیفون های 13  به نمایشگرهایی با نرم ریفرش 120 هرتزی مجهز خواهند شد و امروز هم در گزارش جدیدی که توسط یک خبرگزاری کره ای منتشر شده، تایید شده که چنین نمایشگرهایی برای آیفون های بعدی تولید شده است.
گفته می شود که iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max نمایشگر های LTPO AMOLED خواهند گرفت که نرخ ریفرش 120 هرتزی خواهند داشت و سازنده آن هم Samsung Display خواهد بود. در کنار آن، در خبری آمده که Samsung Electro-Mechanics قرار است مدارهای پرینت شده انعطاف پذیر را تولید کند.
این ماژول ها پنل OLED را به بورد اصلی متصل می کنند. RFPCB جامد است ولی می توان آن را تا کرد و این قابلیت باعث می شود که دست مهندسان برای طراحی بازتر باشد و همچنین سرعت انتقال سیگنال ها از بورد به نمایشگر هم بیشتر شود. لازم به ذکر است که RFPCB از FPCB های معمولی گران تر هستند.
شرکت Samsung Electro-Mechanics از سال پیش روی تکنولوژی RFPCB کار کرده چون در سال های اخیر سودی در اجرای آن ندیده بود. آخرین محصول این شرکت، بورد اصلی برای iPhone 12 بود و ظاهرا این تولید برای آیفون های بعدی هم ادامه خواهد داشت.
انتظار می رود زیر مجموعه بخش تولید نمایشگر سامسونگ 110 میلیون پنل برای آیفون های امسال تولید کند و LG Display هم 50 میلیون و BOE نیز 9 میلیون پنل تولید کند.

نظرات کاربران در مورد انتشار اطلاعاتی پیرامون نمایشگر iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max


* الزامی
* الزامی