تصاویر زنده Galaxy A82 شیائومی فاش شدند.
دوشنبه 23 فروردین 1400
موبايل
اینطور که پیداست و از اخبار و شایعات اخیر مشخص شده، سامسونگ در حال آماده سازی و تولید Galaxy A82 است و گفته می شود که برخی از بازارهای جهان این دستگاه را تحت نام Quantum2 دریافت خواهند کرد.
اینطور که پیداست و از اخبار و شایعات اخیر مشخص شده، سامسونگ در حال آماده سازی و تولید Galaxy A82 است و گفته می شود که برخی از بازارهای جهان این دستگاه را تحت نام Quantum 2 دریافت خواهند کرد. امروز تصاویر زنده ای که در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده بود، طراحی این دستگاه را فاش کرد و نشان داد که بخش پشتی آن محل قرارگیری ساختمان دوربین سه گانه است.
متاسفانه Galaxy A82 فقط از لحاظ اسمی شبیه به Galaxy A80 است. این یعنی جانشین A80 دیگر از آن موتور چرخشی که دوربین پشتی را به دوربین سلفی تبدیل می کرد، بهره نمی برد.
طراحی کنونی همچنین خبر از نبود نمایشگر تمام صفحه را می دهد، چرا که تصاویر منتشر شده یک حفره نمایشگر را نشان می دهند.
اینطور که به نظر می رسد کناره های نمایشگر شیشه 2.5D خمیده قرار گرفته، در حالیکه بخش پشتی رنگی ساده دارد. ساختمان دوربین یک چراغ LED هم دارد که در کنار سه لنز دوربین قرار گرفته است. البته این تصاویر فاش شده شامل هیچ مشخصات فنی دیگری نبودند ولی انتظار داریم که یک پنل 6.7 اینچی Super AMOLED در دستگاه قرار بگیرد و چیپست آن هم اسنپدراگون 860 و باتری هم 4600 میلی آمپر ساعتی باشد.

مشاهده بهترین قیمت گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد تصاویر زنده Galaxy A82 شیائومی فاش شدند.


* الزامی
* الزامی