با مچ بند هوشمند Mi Smart Band 6 آشنا شوید.
چهارشنبه 11 فروردین 1400
گجت ها
مراسم Mega Launch شیائومی به خاطر گوشی های جذابی که در آن معرفی شد، سروصدای زیادی به پا کرد ولی در کنار تلفن های هوشمند، دستگاه های دیگری هم معرفی کرد که از جمله آن ها می توان به مچبند هوشمند Mi Smart Band 6 اشاره کرد.
مراسم Mega Launch شیائومی به خاطر گوشی های جذابی که در آن معرفی شد، سروصدای زیادی به پا کرد ولی در کنار گوشی های موبایل  دستگاه های دیگری هم معرفی کرد که از جمله آن ها می توان به مچبند هوشمند Mi Smart Band 6 اشاره کرد. گجتی پوشیدنی که جدیدترین نسل از مچبند های محبوب شیائومی است. در ادامه با این دستگاه آشنا خواهیم شد.
این دستگاه بعد از اضافه شدن نمایشگرهای رنگی به Mi Band 3، بزرگتری ارتقا را به خود دیده است. Xiaomi Mi Band 6 از گوشی های هوشمند الهام گرفته و از نمایشگر با گوشه های گرد استفاده می کند. بنابر برگه مشخصات فنی این گجت، این پنل 1.56 اینچی به شکل بیضی است و این اندازه گرفتن را دشوار کرده است.
این عدد مهم نشان دهنده آن است که اندازه این نمایشگر 50 درصد بزرگتر از نمایشگر نسل قبلی است. این نمایشگر رزولیشن 152 در 486 پیکسلی دارد که تراکم 326ppi را ارائه داده و نور حداکثر آن هم 450 نیت می شود. لازم به ذکر است که یک لایه شیشه حرارت دیده ضد اثر انگشت هم در شیشه به کار رفته است.
ارتقای مهم و قابل توجه بعدی هم سنسور SpO2 است. این سنسور به مچبند این امکان را می دهد که اکسیژن خون کاربر را در زمان ورزش زیر نظر بگیرد و در زمان خواب کاربر هم کیفیت اکسیژن رسانی بدن را هم اندازه گیری می کند. سنسور ضربان قلب هم در این دستگاه قرار گرفته که به طور شبانه روزی قلب کاربر را زیر نظر می گیرد.
اما باتری 125 میلی آمپر ساعتی این دستگاه با نسل قبلی فرقی نکرده و می تواند عمر باتری 14 روزه را ارائه دهد و این با وجود افزایش اندازه نمایشگر میسر شده است. این مچبند هم از همان شارژر مغناطیسی نسل قبلی استفاده می کند.
دیگر قابلیت های سلامتی این گجت عبارتند از ردگیر سلامت خانم ها و مانیتور کننده استرس. وقتی صحبت از ورزش می شود، 30 حالت سلامتی در آن وجود دارد که نسبت به نسل قبلی 2 برابر شده است. شش حالت از این حالت ها می تواند به طور خودکار تشخیص داده شود که از جمله آن ها می توان به قدم زدن، تردمیل، دوچرخه ثابت، ارگومتر و... اشاره کرد.
این مچبند تا 5 ATM ضد آب است، بنابراین می توان برای شنا هم از آن استفاده کرد. بند سیلیکونی این مچبند در رنگ های مشکی، نارنجی، زرد، زیتونی و آبی در دسترس خواهد بود. این بند ابعاد 47.4 در 18.6 در 12.7 میلی متری دارد که با نسل قبلی هم اندازه است. طول این بند هم از 155 تا 219 میلی متر می شود. بی
Xiaomi Mi Band 6 با برچسب قیمت 230 یوان یا 35 دلار در دسترس شهروندان چینی قرار خواهد گرفتو البته نسخه NFC دار آن 280 یوان خواهد بود. در قاره اروپا این بند 45 یورو قیمت گذاری شده است.مشاهده قیمت به روز انواع دنسبند هوشمند در بازار ایران

 

نظرات کاربران در مورد با مچ بند هوشمند Mi Smart Band 6 آشنا شوید.


* الزامی
* الزامی